Jump to content



Hawkers co γυαλια ηλιου


o polonos

Recommended Posts

Εγω δεν εχω κατι νεοτερο.

Εχω δωσει τη παραγγελια καμμια 10αρια + μερες τωρα στο παιδι αλλα ακομα να ερθουν.

Ενας φιλος εκτος φορουμ ειχε παραγγειλει hawkers και του ηρθαν σε 5εργασιμες και ηταν ολα κομπλε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πλαστικουρα αλλα μια χαρα πλαστικουρα... Μεχρι εκει που κανει σαν μεντεσε και καλα... δεν ξερω πως το λενε στους ορους των οπτικων, ειναι και αυτο πλαστικο ΑΛΛΑ οι φακοι ειναι πολυ καλοι!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Επειδή εχει πέσει στα χέρια μου ολόκληρος ο τιμοκατάλογος της εταιρίας που εισάγει τα ray ban (είχε μεσα Bulgari, polo, dolce gabanna κλπ) σας λέω οτι δεν υπάρχουν γυαλιά εκεί μεσα με 19 ευρω . Για την ακρίβεια τα ray ban τα πιλοτικά είχαν με ΦΠΑ γύρω στα 80-90 ευρω.

Αυτο για τον φιλο που είπε για 19+ΦΠΑ.

Τωρα για το αν ειναι Πλαστικουρα ο σκελετός δεν μας νοιάζει, το ζητούμενο ειναι να ειναι καλοί οι φακοί, αυτο πώς μπορούμε να το ξέρουμε ? Ετικετες που λένε οτι ειναι απορροφητικά σας εκτυπωνω όσες θέλετε, το θέμα ειναι να μη στραβωθουμε.

Έγινε επεξεργασία από Mameli
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Επειδή εχει πέσει στα χέρια μου ολόκληρος ο τιμοκατάλογος της εταιρίας που εισάγει τα ray ban (είχε μεσα Bulgari, polo, dolce gabanna κλπ) σας λέω οτι δεν υπάρχουν γυαλιά εκεί μεσα με 19 ευρω . Για την ακρίβεια τα ray ban τα πιλοτικά είχαν με ΦΠΑ γύρω στα 80-90 ευρω.

Αυτο για τον φιλο που είπε για 19+ΦΠΑ.

Τωρα για το αν ειναι Πλαστικουρα ο σκελετός δεν μας νοιάζει, το ζητούμενο ειναι να ειναι καλοί οι φακοί, αυτο πώς μπορούμε να το ξέρουμε ? Ετικετες που λένε οτι ειναι απορροφητικά σας εκτυπωνω όσες θέλετε, το θέμα ειναι να μη στραβωθουμε.

Για Oakley μπορει, για rayban με τιποτα τοσο ακριβα. Βαλε μια φωτο τον καταλογο της luxottica.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Επειδή εχει πέσει στα χέρια μου ολόκληρος ο τιμοκατάλογος της εταιρίας που εισάγει τα ray ban (είχε μεσα Bulgari, polo, dolce gabanna κλπ) σας λέω οτι δεν υπάρχουν γυαλιά εκεί μεσα με 19 ευρω . Για την ακρίβεια τα ray ban τα πιλοτικά είχαν με ΦΠΑ γύρω στα 80-90 ευρω.

Αυτο για τον φιλο που είπε για 19+ΦΠΑ.

Τωρα για το αν ειναι Πλαστικουρα ο σκελετός δεν μας νοιάζει, το ζητούμενο ειναι να ειναι καλοί οι φακοί, αυτο πώς μπορούμε να το ξέρουμε ? Ετικετες που λένε οτι ειναι απορροφητικά σας εκτυπωνω όσες θέλετε, το θέμα ειναι να μη στραβωθουμε.

ΔΕΝ ΥΠΑΡXEI περίπτωση να εισάγει κάποιος χονδρκή με τέτοια τιμή ανα ζευγάρι. Καταστράφηκε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εμένα μόλις μου ήρθε η courier και μου έφερε 2 ζευγάρια. Θεσσαλονίκη έχουν ανταποκριτή την ACS. Ωραίο σχέδιο και η ποιότητα φαίνεται καλή, ΑΛΛΑ, το μέγεθος είναι μικρό. Κατά την διάρκεια της παραγγελίας δεν μου δόθηκε η επιλογή να διαλέξω μέγεθος, και απλά έβαλα την ποσότητα. Σχεδιαστικά είναι ακριβώς όπως διαφημίζονται, αλλά αν το μέγεθος είναι fix , σε κάποιους θα είναι μικρά. Επιβεβαιώθηκε η παραγγελία 31/07 και έφτασαν 12/08 σε καλή κατάσταση η συσκευασία. Άρα 2 εβδομάδες να τα περιμένετε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εμένα μόλις μου ήρθε η courier και μου έφερε 2 ζευγάρια. Θεσσαλονίκη έχουν ανταποκριτή την ACS. Ωραίο σχέδιο και η ποιότητα φαίνεται καλή, ΑΛΛΑ, το μέγεθος είναι μικρό. Κατά την διάρκεια της παραγγελίας δεν μου δόθηκε η επιλογή να διαλέξω μέγεθος, και απλά έβαλα την ποσότητα. Σχεδιαστικά είναι ακριβώς όπως διαφημίζονται, αλλά αν το μέγεθος είναι fix , σε κάποιους θα είναι μικρά. Επιβεβαιώθηκε η παραγγελία 31/07 και έφτασαν 12/08 σε καλή κατάσταση η συσκευασία. Άρα 2 εβδομάδες να τα περιμένετε.

Μεταφορικά δεν μας λες.

Link to comment
Share on other sites

Εδω και μερες μου ηρθαν κι μενα τα γυαλια.

Τα πηρα απο δω https://www.facebook.com/sportivahellas?fref=ts

Η ποιοτητα κατασκευης αρκετα καλη με μεντεσε να δειχνει "δυνατος"

Οι φακοι απλα δεν παιζονται, 1ον γιατι δεν με βλεπει η γυναικα να κοιταω αλλα τσιτσια κι 2ον ειναι πολυ ξεκουραστοι.

Τα συγκρινα και απο κοντα με τα hawkers και με λιγα λογια χαιρομαι που δεν πηρα τα hawkers

Τα δικα μου ειναι stun haze polarized

Οριστε κι μια σελφιε

1555486_10203607150596056_1504218241675005828_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.