Jump to content



Hawkers co γυαλια ηλιου


o polonos

Recommended Posts

Παρασκευη παρηγγειλα σημερα ηρθαν με DHL, σπιτι μου. Κεφάλες μη κεφάλες one size fits all.
3 ζευγαρια πηρα πολυ ποιοτικοτερα απο περυσι. και στην αισθηση και στον φακο.

Το περσινο ζευγαρι αντεξε βαλε-βγαλε τσαντακι και camping ανετα και ευκολα. οι φακοι δεν αντεξαν ομως. θα βαλω με 30 ευρω ενα σετ φακους να τα εχω για την οδηγηση

 

uK2N1OT.jpg?1

O7RVajr.jpg?1

KcKudkU.jpg?1

5mXb452.jpg?1

55KmaTY.jpg?1

 

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη παρηγγειλα σημερα ηρθαν με DHL, σπιτι μου. Κεφάλες μη κεφάλες one size fits all.

3 ζευγαρια πηρα πολυ ποιοτικοτερα απο περυσι. και στην αισθηση και στον φακο.

Το περσινο ζευγαρι αντεξε βαλε-βγαλε τσαντακι και camping ανετα και ευκολα. οι φακοι δεν αντεξαν ομως. θα βαλω με 30 ευρω ενα σετ φακους να τα εχω για την οδηγηση

 

uK2N1OT.jpg?1

O7RVajr.jpg?1

KcKudkU.jpg?1

5mXb452.jpg?1

55KmaTY.jpg?1

 

Καλοριζικα.

Ποια μοντελα πηρες? Γραψτα αν θελεις με την σειρα οπως στις φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Dark One X

Carbon Black Dark One

Frozen Gray Sky One

και τα πρασσινα Crystal Black Emerald One, τα οποια μαλλον δεν υπαρχουν.

 

Επισης δεν νομιζω το πουγκι να κανει για να τα καθαριζεις. Λεει στις οδηγιες μονο αμα τα πλυνεις κανει για στεγνωμα, να τα αφησεις μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Το ζευγαρι της τελευταιας φωτο ειναι αυτα που πηρα περυσι. Τα ειχα ενα μηνα στις διακοπες βαλε βγαλε στο τσαντακι μεσης. με κινητο κλειδια ψιλα Handsfree Κλπ χωρις να τα βαζω στο πουγκι τους. Ο πλαστικος σκελετος την παλεψε. Η επιστρωση των φακων ομως οχι. Λογικο ομως αφου και εγω τα ταλιμπανισα. Τα φετινα ειναι απειρως καλυτερα και στον σκελετο.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τα  Hawkers και πολύ καλή τιμή! Σκεφτόμουν να πάρω κι εγώ κανα δυο ζευγάρια, αλλά τώρα που δεν μπορούμε να πληρώσουμε με ελληνικές κάρτες σε ξένα site αναβάλλεται επ αόριστον η αγορά...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...

Πόσοι από το forum αγόρασαν Hawkers? και πόσοι ξανααγόρασαν? 

 

Εγώ πάντως αγόρασα 2 ζευγάρια πέρσι και το ένα με ζάλιζε και το άλλο ξέφτισε ο φακός μετά από μερικά μπανάκια στην θάλασσα... Προφανώς δεν ξανααγόρασα... Η τιμή είναι ξεφτίλα οπότε δεν είναι θέμα τιμής, αλλά καθαρά ποιότητας.

 

Είχε κανείς το ίδιο πρόβλημα με τους φακούς? Τους αλλάξανε από την εταιρεία? 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Golden shovel, μιας και ψαχνω κανένα κουπόνι πάνω από 15%. Ξέρει κανείς;

 

@annavas εμένα χάλασαν μετά από θάλασσα καθώς πήγα να τα ξεπλύνω με απορρυπαντικό πιάτων. Άρχισε να φεύγει η επικάλυψη για πλάκα.

Αλλά YOLO λέω να ξαναπάρω.

 

EDIT: HCP20JOAOR για 20%

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.