Jump to content



αλλαγη router


vlahoskwn

Recommended Posts

καλησπερα

εχω τωρα για router το h108ns που δινει ο οτε και εχω και ενα Intracom NetFasteR IAD 1 ποιο να βαλω η δεν θα εχω διαφορα με ενδιαφερει κυριως ο wifi

Link to comment
Share on other sites

Έχει ακούσει πότε για κάτι εντελώς ασήμαντα πραγματάκια όπως γραμματική, σύνταξη, σημεία στίξης (τόνους, κόμματα, τελείες, ερωτηματικά κτλ) προτάσεις ?? (για παραγράφους δεν το συζητάμε).

Εγώ προσωπικά αρνούμαι να τα διαβάσω έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Το Netfaster είναι παλαιότερο μοντέλο. Αν δεν απατώμαι το h108ns είναι ΖΤΕ και είναι μια χαρά ρουτεράκι.

Όσο για τους εξυπνάκηδες τους από πάνω, τέτοιες συμπεριφορές αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Το Netfaster είναι παλαιότερο μοντέλο. Αν δεν απατώμαι το h108ns είναι ΖΤΕ και είναι μια χαρά ρουτεράκι.

Όσο για τους εξυπνάκηδες τους από πάνω, τέτοιες συμπεριφορές αλλού.

Α τώρα έγινα και εξυπνάκιας!

Αυτοί εδώ http://www.thelab.gr/ti-pou-poso/provlima-me-epistrofi-kinitou-137578.html τότε τι είναι;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό report.gif το κουμπάκι ξέρεις τι κάνει;

:OT:Οχι δεν ξέρω αγαπητέ, είμαι περιστασιακός ''θαμώνας'' σε αυτά τα μέρη και όταν βρίσκω τον χρόνο να παρακολουθήσω λίγο το φορουμ, μου την σπάει να τρώω κάρτες για flame, άλλη όρεξη δεν είχα παρα να σας βάζω να τσακωθείτε!!! :offtopic2:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το κουμπάκι λοιπόν, αναφέρει σε εμάς κάθε μήνυμα που θεωρείς ότι είναι παραβατικό, προσβλητικό κτλ.

Και εμένα που είμαι κάθε μέρα εδώ και προσπαθώ να διαχειριστώ μια κοινότητα και να διατηρήσω ένα επίπεδο να βλέπω να κοροϊδεύουν άλλους χρήστες.

Link to comment
Share on other sites

ενταξει οποτε θα κρατησω του οτε.

ευχαριστω πολυ!!!

βαλαμε και σημεια στιξης...

Μπράβο φίλε μου, προσπάθησε να γράφεις στρωτά και σωστά, ποτέ δεν έχασε κανένας γράφοντας όμορφα!

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] συγνώμη στον TS και σε 'σένα

:hehe::hehe::hehe:
Link to comment
Share on other sites

να αναναφερω και κατι ακομη ειμαι δυσλεκτικος και εχω σοβαρο προβλημα...

και θα παρακαλουσα να σταματησει εδω οπα διαμαχη.

επισης να αναφερω οτι ξανα εγραψα το προβλημα μου στο αλλο θεμα.

τωρα φανταζομαι δεν υπαρχει προβλημα!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να σου ζητήσω ταπεινά συγγνώμη, δεν ήθελα να σε προσβάλλω. Απλά κάποιοι επειδή βαριούνται να γράψουνε, αραδιάζιανε λέξεις χωρίς αρχή και τέλος και δεν μπορούσαμε να τα διαβάσουμε.

Με συγχωρείτε για την αναστάτωση.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.