Jump to content



ESET Smart Security 1pc/2years και Antivirus 3pc/1year


Attilas

Recommended Posts

Πωλούνται γνήσιες άδειες για ESET Smart Security 1pc/2years και Antivirus 3pc/1year.

06724010-photo-eset-logo.jpg

Το Smart Security είναι στα 15 ευρώ.

Το Antivirus είναι στα 20 ευρώ.

Πληρωμή με paypal ή με κατάθεση (Πειραιώς / Eurobank) και αποστολή της άδειας άμεσα μέσω email ή pm.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο eset είναι? Το 7?

Ναι τελευταία έκδοση πάντα. 7.

Ξέρουμε αν υπάρχει κάποιο όριο στο πότε πρέπει να ενεργοποιηθεί το κλειδί;;;

Θεωρητικά δεν υπάρχει πρόβλημα. Περιμένω απάντηση απο την εταιρία.

Η απάντηση της εταιρίας λέει πως είναι καλό το activation να γίνει εντός ενός μήνα για λόγους καταπολέμησης πειρατικών κλειδιών. Συνήθως όμως η περίοδος ισχύος ξεκινάει περίπου απο την ημέρα αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα τα γνήσια eset έρχονται με τρία διαφορετικά χαρτάκια μέσα το καθένα με δικό του κωδικό.

μπορείς να τα ενεργοποιήσεις και μετά από ένα χρόνο ξεχωριστά το καθένα. ισχύει το ίδιο και σε αυτά?

Link to comment
Share on other sites

Πόσες αδειες εχεις για πωληση σε συνολο ?

Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

Έχω 6 για Smart Security και 7 για Antivirus. Για περισσότερες πληροφορίες είμαι διαθέσιμος μέσω pm.

καλημέρα τα γνήσια eset έρχονται με τρία διαφορετικά χαρτάκια μέσα το καθένα με δικό του κωδικό.

μπορείς να τα ενεργοποιήσεις και μετά από ένα χρόνο ξεχωριστά το καθένα. ισχύει το ίδιο και σε αυτά?

Δεν είναι αγορασμένα σε retail κουτί. Είναι αγορασμένα απευθείας απο το site της ESET και ξεκινάνε να ισχύουν περίπου απο την ημέρα της αγοράς. Στην προκειμένη περίπτωση θα ισχύουν για 4 ημέρες λιγότερο απο 2 χρόνια. Φυσικά και δεν τίθεται θέμα γνησιότητας.

Link to comment
Share on other sites

Bάση κανόνων του φορουμ, όλες οι συνεννοήσεις για την αγορά θα πρέπει να γίνονται στο θέμα ενώ σε ΠΜ μόνο η ανταλλαγή στοιχείων.

Οποτε αναμενω την απαντηση σου,όπως επισης αν δίνεις αποδείξεις αγορας η/και τιμολόγιο.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! θα χρειαστώ τουλάχιστον 2 άδειες για το ESET Smart Security 1pc/2years.

θα ενημερώσω για τον ακριβή αριθμό μέσα στην ημέρα. ευχαριστώ :)

edit: τελικά θα πάρω 5 άδειες

edit: έγινε η συναλλαγή τελικά. όλα καλά και ωραία! αμεσότατη συναλλαγή!!! δοκίμασα την μία άδεια από τις 5 και δούλεψε κανονικά! :D θα δοκιμάσω και τις υπόλοιπες και θα ενημερώσω.

edit: υπήρξε πρόβλημα με μία από τις 5 άδειες που αγόρασα από το μέλος Attilas. επικοινώνησα άμεσα μαζί του για να ακυρώσουμε τη συναλλαγή μας και μου επέστρεψε ακόμα πιο άμεσα τα χρήματα μου πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.