Jump to content



dj-program


LordOfRings

Recommended Posts

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από LordOfRings

Eυχαριστο πολύ,

Ασε που μου είπε μια κοπέλα οτι θα κάνει πάρτυ και με θέλει για dj .. .. .. .

Ωραια! λοιπον επιδει σε βλεπω απασχολημενο στο παρτυ αυτο αμα θελεις dj στειλε πμ.

Λιγο μετα τα χριστουγεννα παιζει μαλλον παρτακι στο νησι! ! Οποιος θελει να δει παρτυ θα δει ΠΑΡΤΥ σε βιλα με 200 +++++

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs

Δεν σε πρόλαβα. Πολύ καλό είναι το mixmeister (μετά το 5, είναι καλό και για live).

ok. Ευχαριστω. Θα το κατεβάσω να το εχω.

Αρχική απάντηση από pro

Ωραια! λοιπον επιδει σε βλεπω απασχολημενο στο παρτυ αυτο αμα θελεις dj στειλε πμ.

Λιγο μετα τα χριστουγεννα παιζει μαλλον παρτακι στο νησι! ! Οποιος θελει να δει παρτυ θα δει ΠΑΡΤΥ σε βιλα με 200 +++++

Ε να σε φέρω απο την Κέρκυρα . . .?.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Αρχική απάντηση από ΗΠΣΤΓ

πως γινετε να δουλεψουν 2 καρτες ηχου στο pc και μεσα απο tractor dj για να μπορω να μιξαρω???? please help

απλος επιλεγεις την μια σαν μαστερ και την αλλη σαν μονιτορ......( απο τα προπερτις του προγραματος)

Link to comment
Share on other sites

εχω μια audigi και φυσικα τιν on-board τιν οποια τιν κανω enablae απο το bios αλλα μεσα στα windous (XP PROF.) δεν τιν βλεπει .... τι να κανω για να τιν αναγνωρισουν τα windous.....thanks for help d.j. aleXXX_gr

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΗΠΣΤΓ

εχω μια audigi και φυσικα τιν on-board τιν οποια τιν κανω enablae απο το bios αλλα μεσα στα windous (XP PROF.) δεν τιν βλεπει .... τι να κανω για να τιν αναγνωρισουν τα windous.....thanks for help d.j. aleXXX_gr

Αρχική απάντηση από nikolakis13

Εγκατέστησες τους drivers για την on-board ? Στο device manager την έχει ?

drivers ρεεεεεεεεεεεεε ετσι απο μονη τις θα παιξει????

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες δεν παιζει εννοείς ότι συνδεεις τα ηχεία και δεν παίζουν ? Δοκίμασε αυτο :

Πανε στον πινακα ελεγχου >> Ηχοι και συσκευες αναπαραγωγης >> Στην ταμπελα Ήχος και συγκεκριμένα εκει που λεει Αναπαραγωγή Ήχου και διαλεξε την αντι για την Audigy.

Ελπιζω να βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

τιποτα ..οχι δεν παιζουν τα ηχεια μονο ...αλλα δεν τιν βρισκη πουθενα τιν ac97....περασα οδηγους ..τιποτα....πηγα στην προσθηκη υλικου...τιποτα.....Μηπως εαν εβγαζα τιν audigy και τους οδηγους της- μετα εκανα εκαντασταση τιν onboard και μετα εβαζα παλι τιν audigy(2ρη στην σειρα δηλαδη) να αλαζε κατι??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τωρα που συνδεσα μια creative live 5.1 και προσπαθησα να την βαλω σαν 2η στο virtual dj για να συνδεσω σ'εκεινη τα ακουστικα εχω το ιδιο προβλημα με τον ΗΠΣΤΓ. Δεν παιζει τιποτα ενω η Onboard της asus a8n sli dlx παιζει κανονικα. Καμια βοηθεια ?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την Live5.1 στα ηχεία και την onboard στα ακουστικά. Από τις ρυθμίσεις του VDJ2 επέλεξε πρώτη την live και δεύτερη την onboard. Μη ξεχάσεις στα αριστερά σου να επιλέξεις το τύπο ακουστικής δηλαδή επέλεξε την εικόνα που έχει με ένα ζευγάρι ακουστικά και ηχεία.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

ρε πηγεντε σε κανα πιο καλο και επαγγελματικο προγραμα.....

αυτο ειναι για παιδια.......

Αρχική απάντηση από nikolakis13

Οπως ?

Οπως αυτο;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.