Jump to content



dj-program


LordOfRings

Recommended Posts

To dj console δεν κάνει σε καμία περίπτωση για επαγγελματική χρήση φίλε. Ένα παιχνίδι είναι. Αν θες επαγγελματικό μηχάνημα για pc κοίτα στο www.nakas.gr αν και εγώ προτείνω το DAC3.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από bleo8onhs

To dj console δεν κάνει σε καμία περίπτωση για επαγγελματική χρήση φίλε. Ένα παιχνίδι είναι. Αν θες επαγγελματικό μηχάνημα για pc κοίτα στο www.nakas.gr αν και εγώ προτείνω το DAC3.

αν θες επαγγελματικα τοτε παρε

2χ pioneer cdj-1000 MK2

djm-909

και εισαι αρχοντας

Link to comment
Share on other sites

Για το τρακτορ εχεις δικιο πολυ καλο προγραμμα, αλλα και το virtual dj με τα αναλογα σκιν μπορει να γινει το ιδιο καλο. Το BPM δεν το εχω δοκιμασει. Αξιζει τον κοπο να το κατεβασω η ειναι κατι παρομοιο με το τρακτορ ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs

To dj console δεν κάνει σε καμία περίπτωση για επαγγελματική χρήση φίλε. Ένα παιχνίδι είναι. Αν θες επαγγελματικό μηχάνημα για pc κοίτα στο www.nakas.gr αν και εγώ προτείνω το DAC3.

παρεα με την κονσολα της hercules παντως δινει ρεστα....σε καμια 10αρια μερες θα ανεβασω ολοκληρο σετ...δεν θα πιστευετε στα αυτια σας...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Οπως αυτο;)

σε καμια περιπτωση παντως δεν σας προτεινω να το παρετε απο νακα...σε αλλα καταστημα που εχει προταθει εδω μεσα-δεν θυμαμαι ποιο- επαιζε με 170 τελικη...προσεξτε μην την πατησετε σαν και εμενα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amartolos

παρεα με την κονσολα της hercules παντως δινει ρεστα....σε καμια 10αρια μερες θα ανεβασω ολοκληρο σετ...δεν θα πιστευετε στα αυτια σας...

Παρεα με ποιο εννοεις man ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikolakis13

Για το τρακτορ εχεις δικιο πολυ καλο προγραμμα, αλλα και το virtual dj με τα αναλογα σκιν μπορει να γινει το ιδιο καλο. Το BPM δεν το εχω δοκιμασει. Αξιζει τον κοπο να το κατεβασω η ειναι κατι παρομοιο με το τρακτορ ?

το BPM ειναι το πιο λητουργικο..........

ειναι το απολιτο προγραμα που χρισημοποιουν οι virtual djs μεσο pc μετα ερχετε το traktor και μετα virtual dj kai PCDJ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.