Jump to content



AMD Reward program από Πλαίσιο


Aris137

Recommended Posts

:jump: τιιιιι λέει:hehe:

την διάλεξα για τα 3 χρόνια εγγύηση,αντί των 2 που είναι όλες οι άλλες.

Απέτυχα και τις δύο φορές με τα link μου. :)

Έγινε επεξεργασία από Anwnimos
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Απέτυχα και τις δύο φορές με τα link μου. :)

απέτυχες?Σε τί;

αν λες για το digital master,δεν το ξέρεις κανείς μας ή έστω κανείς μας δεν έχει πάρει από κει απόσο κατάλαβα..

Για κουπόνια δεν βλέπω να αναφέρει κάτι πουθενά,όχι πως το vision λέει,αλλά έστω τους ρώτησα γιατί σε παλιότερες αγορές ήξερα ότι είχανε κουπόνια..

βασικά έχει ελλιπής πληροφορίες για τα προϊόντα και δίνει μόνο τεχνικά χαρακτηριστικά..

Μεγάλο μείον για κατάστημα,τί να τα κάνω τα specs;τα ξέρω από της εταιρίας το site..

όταν αποφασίσουν να γίνουν σοβαρό μαγαζί,θα το δούμε στις επόμενες αγορές..

άλλο λινκ δεν είδα:whip:

Με πήρανε από το vision να επιβεβαιώσουμε την αποστολή και ότι με έχεις προσθέσει στην λίστα για το κουπόνι..!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα το κουπόνι από το πλαίσιο!Ενημερωτικά έπρεπε να γίνει επιστροφή της κάρτας και αγορά καινούριας εκ νέου αλλά χαριστικά το πήρα κι έφυγα!

όλα καλά στο τέλος για ένα θέμα που κανονικά δεν έπρεπε να κάνω καμία κίνηση ώς πελάτης..

Μόλις πρόσεξα ότι αυτό που μου έδωσαν είναι valid μέχρι 31/8/2014!!!

Να υποθέσω ότι δεν είναι το space edition?? Τι κάνω τώρα?Πάλι πίσω???:boxed:

EDIT: Μόλις έγραψα στην AMD..

"Dear AMD.

I bought a card from Plaisio ,here is the link of the card http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/anavathmisi-ypologisti/vga-kartes-grafikwn/Sapphire-R9-270X-2GB-GD5-BstOC-11217-01-20G.htm

When I bought the card they didn't give me the coupon and I called them back to ask it.Then they gave it to me but it has an expiration date 31/8/2014!I feel like they are cheating..unfortunately they are one of the biggest retailers here in Greece but I feel like a fool..Unless I know that they don't give the coupons I would have bought the nvidia 760 gtx. Tomorrow I'll request the return of the card and I'll buy an nvidia card.This is an awful system,the coupons must be inside of the boxes.The retailers here in Greece are cheating.Many guys have the same problem.I have opened also a thread to inform all people regarding this situation..link : http://www.thelab.gr/gaming/amd-reward-program-apo-plaisio-139190.html

I feel sorry because they cheat their customers and the AMD.."

Τα αγγλικά μου είναι χάλια το ξέρω.

Το DOA πόσες μέρες είναι?7? Μου την έσπασε τόσο που θα την γυρίσω και θα ζητήσω αλλαγή με nvidia!!

Έγινε επεξεργασία από Aris137
Link to comment
Share on other sites

απέτυχες?Σε τί;

αν λες για το digital master,δεν το ξέρεις κανείς μας ή έστω κανείς μας δεν έχει πάρει από κει απόσο κατάλαβα..

Για κουπόνια δεν βλέπω να αναφέρει κάτι πουθενά,όχι πως το vision λέει,αλλά έστω τους ρώτησα γιατί σε παλιότερες αγορές ήξερα ότι είχανε κουπόνια..

βασικά έχει ελλιπής πληροφορίες για τα προϊόντα και δίνει μόνο τεχνικά χαρακτηριστικά..

Μεγάλο μείον για κατάστημα,τί να τα κάνω τα specs;τα ξέρω από της εταιρίας το site..

όταν αποφασίσουν να γίνουν σοβαρό μαγαζί,θα το δούμε στις επόμενες αγορές..

άλλο λινκ δεν είδα:whip:

Με πήρανε από το vision να επιβεβαιώσουμε την αποστολή και ότι με έχεις προσθέσει στην λίστα για το κουπόνι..!

Στο πρώτο link έβαλα την 280 και στο δεύτερο την 280Χ αλλά από το vision studio (και έλεγα ότι κάτι μου θυμίζει ρε γαμώτο :p )γι αυτό είπα ότι απέτυχα και με τα δυο link.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3441]Aris137[/MENTION] Δοκίμασες να ενεργοποιήσεις το κουπόνι; Μπορεί να γράφει ότι λήγει τότε αλλά να ισχύει ακόμα όπως γινόταν και πέρισυ...
θα δω τι θα μου απαντήσει η amd πρώτα, στο faq έγραφε ότι ήταν μέχρι 1/9! Θελω να έχω την δυνατότητα να το επιστρέψω.
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα είχαν ενεργοποιήσει πάλι τον κωδίκο μετά απο επικοινωνία με το support τους!Αλλά το κουπόνι μου ήταν για το neversettleforever

το μόνο που ήθελαν ήταν

Hello,

Please send us an image or scanned photo of your AMD Unique Coupon code along with your receipt for your AMD Radeon product purchase so we can verify your code/account. If possible please attach screen shots of the problem so we can better understand the situation.

Thank you for your cooperation.

If you have any other questions, please feel free to contact us.

For a faster solution, please visit www.amd4u.com/radeonrewards/faq for frequently asked questions.

For more information, please visit www.amd.com/neversettleforever for full terms and conditions.

Regards,

AMD4U Support

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.