Jump to content



Enermax Revolution 85+ 1250W


bj242030

Recommended Posts

γεια σας πριν περιπου 2 χροννια ειχα παρει το Enermax Revolution 85+ 1250W θελω να ρωτησω εχει καμια διαφορα με τα νεα μοντελα που εχει βγαλει η Enermax¨΄΄΄¨΄΄΄¨΄΄΄ εννοω μεχρι τωρα δεν εχω κανενα προβλημα απλα ρωταω εχει μεγαλες διαφορες σε σχεση με τα νεα μοντελᨴ΄΄΄΄;;;;;;;;

ενννοω να παρω αλλο΄΄;;; η να μεινο σε αυτο;;;; επειδι βλεπω οτι εχει βγαλει νεα σειρα platimax

θα εινε πεταμενα λεφτα ενννοω;;;; επειδη εινε μοντελο του 2009 οταν βγηκε εννοο στιν ελλαδα΄΄;;

Link to comment
Share on other sites

τροφοδοτικο, και ειδικα τετοιο γουρουνι, δεν το αναβαθμιζεις ποτε... γιατι να παρεις νεο μοντελο?

επισης νεος διαγωνισμος thelab. ποσα ερωτηματικα εβαλες, και οι τονοι μετρανε για διπλα. εγω λεω 63

Link to comment
Share on other sites

τι διαφορα εχει αυτο που εχω σε σχεσι με τιν νεα σειρα ενερμαχ΄΄΄΄;;;;;;

επειδι καπιος μου ειπε οτι αυτο που εχω εινε πεταμενα λεφτα γιατι το ειπε αυτο;;

εκτος και αν εχω ετσι μου ειπε 3 qaud sli με gtx 780 ti..,

ενας μου ειπε οτι είναι πεταμένα λεφτά γιατί πήρες ένα τροφοδοτικό που με τα βίας του τραβάς 500-600W στην χειρότερη περίπτωση οπότε η αποδοτικότητα του ψιλοπάει περίπατο.

τέτοια τροφοδοτικά παίρνουν άτομα που θα βάλουν 3-4 κάρτες γραφικών επάνω η σε συστήματα mining με παραπάνω κάρτες κλπ.

τι εννοουσε με αυτο;;

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

ενας μου ειπε οτι είναι πεταμένα λεφτά γιατί πήρες ένα τροφοδοτικό που με τα βίας του τραβάς 500-600W στην χειρότερη περίπτωση οπότε η αποδοτικότητα του ψιλοπάει περίπατο.

τέτοια τροφοδοτικά παίρνουν άτομα που θα βάλουν 3-4 κάρτες γραφικών επάνω η σε συστήματα mining με παραπάνω κάρτες κλπ.

τι εννοουσε με αυτο;;

μπορει καπιος εμπειρος να μου πει γιατι μου ειπε οτι η αποδοτικοτιτα του τροφοδοτικου μου παει περιπατ勤΄΄΄΄;;;

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

πεταμενα λεφτα εννωειται πως ηταν οταν το αγορασες αφου δεν το αξιοποιεις, ομως τωρα το εχεις παρει, το πληρωσες... ειναι δυναντον να θες να το αλλαξεις με χειροτερο?

Link to comment
Share on other sites

μπορει καπιος εμπειρος να μου πει γιατι μου ειπε οτι η αποδοτικοτιτα του τροφοδοτικου μου παει περιπατ勤΄΄΄΄;;;

ειναι που εχει καλο καιρο ακομα και βαριεται να καθεται μεσα

Link to comment
Share on other sites

μπορει καπιος εμπειρος να μου πει γιατι μου ειπε οτι η αποδοτικοτιτα του τροφοδοτικου μου παει περιπατ勤΄΄΄΄;;;

Κουράστηκε μέσα στο σπίτι όλη μέρα και βγήκε μια βόλτα να πάρει αέρα.:ph34r:

μάλλον το παιδί θέλει να μαζέψει posts για να βάλει αγγελία. :tomato:

Για αγορά ορθογραφικού λεξικού ; :hmm:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.