Jump to content



ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΟΥΤΙ


SirGeorge

Recommended Posts

Παιδιά έχει δουλέψει κανείς αυτό το κουτί? Δηλαδή έχει καλή ποιότητα κατασκευής ή είναι κανένα τσίγγινο της σειράς? Επίσης το τροφοδοτικό που το συνοδεύει είναι καλό?

post-1401-1416071405,8152_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ειναι οντως πατατα.

Το μονο καλο ειναι η οθονη, οπωςλεει και ο unseen,η οποια το βραδυ ειναι υπεροχη οπως και ο 12αρις ανεμιστηρας του τροφοδοτικου:p που σε γενικες ειναι καλο, μιας και η τασεις ειναι σωστες και σταθερες χωρις "παιχνιδια" πανω-κατω.Το εχω εδω και ενα 7 μηνο και δεν εχω κανενα προβλημα.(στο 4ο Pc ομως).Αλλα εαν θες μπορεις να το χρησιμοποιησεις και σαν τριφτη:rolleyes: , ετσι που κοβει....

Link to comment
Share on other sites

μπορει να ακουστει λιγο τραβηγμενο αλλα η ποιοτητα της λαμαρινας φαινεται απο τη φωτο...

ειναι σχεδον ασπρη....>τσιγκος...>κονσερβοκουτι....

τεσπα...

για τα λεφτα του και την ομολογουμενως ομορφη οθονουλα του

μπορει και να το σκεφτομουν για το πισι καμιας θειτσας....;)

Link to comment
Share on other sites

Εχω κι εγώ ένα ίδιο , μέτρια ποιότητα κατασκευής αλλά η οθονίτσα του

είναι αρκετά καλή.Δουλεύει ένα χρόνο περίπου με το τροφοδοτικό του

και δεν είχα ποτέ πρόβλημα, το είχα πάρει περί τα 35 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen [Σήμερα, στις 13:11]

τσιγκος και το τροφοδοτικο του κ@λου. Γιαυτο και εχει κατω απο 50 ευρω. Μονο η οθονιτσα του λεει.

Υγ. Βεβαια για να στεγασει το δευτερευον συστημα καλο ειναι.

Σορρυ αλλά πόσο κάνει αυτό?????

Και από που?????

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντος θα το έπερνα για το δεύτερο pc.. Όποτε θα μου ''κόλαγε'' θα έτρωγε τις κλοτσιές του και θα ηρεμούσα! Όποιο απο τα δύο χάλαγε πρώτο, θα έφευγε και το άλλο μαζί!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.