Jump to content



2x Cases / CPU / Mobo / Monitor και άλλα..


LazyGreek

Recommended Posts

Πωλουνται τα παρακάτω..

CPU - 3770K = 250E

MOBO - Asus TUF Z77 = 150E

CASE 1 - NZXT Phantom Full Tower Custom Made = 100E

CASE 2 - Fractal Arc Midi Plexi = 100E

Monitor - 2x Dell u2412m REV02/00 = 150E έκαστο

Όλα τα πράγματα είναι αγορασμένα από το εξωτερικό και έτσι υπάρχει εγγύηση κατευτείαν από την έκαστη εταιρία..

Επίσης σε μερικά έχει τελειώσει (δεν τα θυμάμαι απ'έξω) για όποιον ενδιαφέρεται Details με PM, Τα Cases είναι λίγο περιέργα γιατί για πάραδειγμα στο Phantom λείπει ένα HDD Cage αλλά τα δίνω με Full Fans που είχα αγορασμένα..

Τα έξοδα για όλα καλύπτωνται από εμένα για να μην έχουμε προβλήματα στην τιμή..

Εκτός των Cases γιατί είναι μεγάλα και βαριά και άμα ενδιαφέρεται και ο αγοραστής να το πάμε 50-50 σε περίπτωση που η τιμή είναι μεγάλη (πχ 50 ευρώ έξοδα αποστολής)

Επίσης έχω και μια Η80 Corsair χωρίς εγγύηση γιατί είναι βαμένη λευκή στα 50Ε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Θα με ενδιέφερε μία εκ των δύο Dell U2412M.

Υπάρχει κάποιο θέμα με έντονο ghosting ή οτιδήποτε άλλο (π.χ. γρατζουνιές, ελαττωματικά pixels, κλπ);

Αν όχι, μπορώ να κάνω μία κράτηση μέχρι μεθαύριο;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5733]alfa156[/MENTION] Ναι κανένα πρόβλημα με την ησυχια σου δεν βιάζομαι..

[MENTION=11556]foivoleon[/MENTION] Μια με το κινητό έτσι στα γρήγορα και λίγο Photoshop

για να δείς όλη πρέπει να βγάλω να κάνω να ράνω..

8DN3Ic2.jpg

Εντομεταξή έχει άπειρο Grain η κάμερα άμα ενδιαφέρεσαι ακόμα με την DSLR αργότερα..

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ. Αρκεί αυτή, δεν είναι ανάγκη να ταλαιπωρείσαι περαιτέρω.

Αν βλέπω καλά φοράει Scythe GT?

Αυτοί δίνονται μαζί με την ψύκτρα ή όχι?

Απο παρελκόμενα τι υπάρχει?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι!

Λίγες ερωτησούλες για τα τυπικά...

Τα έξοδα αποστολής για την αποστολή της οθόνης συμπεριλαμβάνονται στην τιμή των 150€, σωστά;

Η καταβολή των χρημάτων πως θα γίνει, μιας και απ'ότι βλέπω είσαι κάτοικο. εξωτερικού.

Σχετικά με την κατάστασή της, θα μπορούσες να μου δώσεις λίγες παραπάνω πληροφορίες (ghosting, ελλατωματικά pixels, γρατζουνιές ή οτιδήποτε άλλο έχει (αν έχει));

Βρίσκεται εντός εγγύησης; Αν ναί, γνωρίζεις αν καλύπτεται από την Dell Hellas;

Αυτά προς το παρόν.

Σε ευχαριστώ και συγγνώμη για την αναμονή.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11556]foivoleon[/MENTION] Φυσικά και δεν δίνονται οι Typhoon :shifty: Full περιπλεκόμενα βέβαια Mounts κάτι βιδούλες τους 2 ανεμηστήρες της Corsair αυτά.. τα έχω μέσα στο κουτί αλλά για να δώ τι ακριβώς υπάρχει πρέπει να την βγάλω και δεν θέλω να μείνω χωρίς ψύξη..

Επίσης για 1150 δεν εχει Mounts από μαμα.. (είναι παλιό μοντέλο)

[MENTION=5733]alfa156[/MENTION] [MENTION=20821]TEXAN[/MENTION]

Τα έξοδα αποστολής ναι συμπεριλαμβάνονται στην τιμή..

Η Καταβολή θα γίνει σε προσωπικό λογαριασμό στην ελλάδα και την ίδια μέρα θα σταλθεί και το κουτί..

Επίσης υπάρχει Tracking σε όλα τα πακέτα για να βλέπετε ακριβώς που βρίσκεται..

Η κατάσταση για μένα προσωπικά είναι έτσι όπως την αγόρασα.. Ελλατωματικά Pixels δεν υπάρχουν Γρατζουνιές η διάφορα άλλα..

Η Αγορά έγινε το Γενάρη 2012 / Εγγύηση από το μαγαζί έχω μέχρι το Γενάρη 2014 / Εγγύηση από την εταιρία μέχρι τον Γενάρη 2015..

uFQbuOm.png

YsnGNti.png

Και από την Dell Hellas από ότι μου είπε ο προηγούμενος αγοραστής που την πούλησα την μια από της 3ις είχε πεί δεν καλύπτεται.. Αλλά δεν σας κάνει κόπο να πάρετε οι ίδιοι στην Dell Hellas και να ρωτήσετε!

Θα σας βάλω και 2 εικόνες να έχετε για να δείτε το Bleeding κτλπ..

xIRNcSE.jpg

fzwSJEc.jpg

Αυτήν η REV 02 και έχω και άλλη μια REV 00 η οποία είναι ίδια απλά στα δικά μου μάτι έχει λίγο πιο Greenish Blueish Tone στα χρώματα..

Link to comment
Share on other sites

Ok, κράτησέ μου την Rev.02!

Θα μιλήσω κι εγώ αύριο με Dell Hellas, αλλά έτσι κι αλλιώς, εφόσον λήγει το Γενάρη του '15 δεν είναι βαρύνουσας σημασίας.

Στείλε μου σε ένα πμ τα στοιχεία σου και τον λογαριασμό, και θα σου στείλω αργότερα τα δικά μου.

Απλά plz πακετάρισέ την καλά, γιατι ειναι μεγάλο ταξίδι...:p

Link to comment
Share on other sites

Και από την Dell Hellas από ότι μου είπε ο προηγούμενος αγοραστής που την πούλησα την μια από της 3ις είχε πεί δεν καλύπτεται..

αμάν ... με σκότωσες ,

όταν είδα την αγγελία πρώτη φορά , έλεγα να ήταν 3 να τις έπαιρνα ...

κακώς έσπασες την 3αδα(θα τις έπαιρνα και τις 3).

Link to comment
Share on other sites

Σου έχω ήδη στείλει τα στοιχεία μου για την αποστολή, ωστόσο επειδή προέκυψε ένα θέμα, θα χρειαστεί να γίνει η αντικατάσταση της οθόνης σχετικά γρήγορα.

Έχεις ξαναστείλει από Ρουμανία σε Ελλάδα; Αν ναι, θυμάσαι πόσο περίπου καιρό έκανε να φτάσει το δέμα;

Link to comment
Share on other sites

Εχώ δει τα μυνήματα θα σας απαντήσω άμεσα.. Μέσα στο Σ/Κ για λογαριασμούς κτλπ γιατί πρέπει να πάρω τηλ από βδομάδα να κάνουμε δουλειά.. [MENTION=5733]alfa156[/MENTION] 5 με 6 μέρες με Ελτά (Εργάσιμες πάντα)

[MENTION=20821]TEXAN[/MENTION] μια είναι κλεισμένη για τονν alfa σε περιπτώση που δεν κλείσει πέρνεις την REV A02 αλλιώς πας στην REV A00 απλά δεν είμαι σίγουρος άμα την πουλήσω ακόμα αλλά έβαλα και τις 2

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=197]SlayerGr[/MENTION] πρώτα κάνε ένα ποστ εδώ μέσα για ενδιαέρον..

Τίποτα πλήρως λειτουργική όλα τα περιπλεκόμενα στο κουτί της..

Εγγύηση είναι 5 χρόνια όποτε έχει άνετα από την Asus.. Μεχρι 18 απριλίου 2017 η αγορά έγινε το 12..

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5733]alfa156[/MENTION] 5 με 6 μέρες με Ελτά (Εργάσιμες πάντα)

Οπότε το βλέπω να πάμε για την παρ'άλλη βδομάδα. Θα μιλήσω με τον αδερφό μου για τον οποίο και προορίζεται, και σου δίνω οριστική σήμερα το βράδυ.

edit: [MENTION=21436]sfirculitu[/MENTION] Μίλησα με τον αδερφό μου και θα πρέπει να αποσυρθώ προς το παρόν. Συγγνώμη για την αναστάτωση και τη δέσμευση και ευχαριστώ για το χρόνο σου.

Link to comment
Share on other sites

Να πω οτι επειδη αγορασα την ανοιξη μια 24αρα Dell απο τον [MENTION=21436]sfirculitu[/MENTION] καθως και μια καρτα γραφικων, του εκανα καταθεση στην Ελλαδα σε συγγενικο του λογαριασμο και μου εστειλε το τεραστιο πακετο στην προσυμφωνημενη τιμη (δηλαδη δκα του εξοδα). Δεν τολμω να σκεφτω ποσο του κοστισε η μεταφορα με το τεραστιο Δεμα που ελαβα (μεγεθος τηλεορασης CRT 30") εκτος και αν οι Ρουμανοι φιλοι μας ειναι τοσο οικονομικοι :D

Παντως και η οθονη και η καρτα ηταν μια χαρα (παιζουν ακομα και σημερα) και δεν υπηρξε κανενα προβλημα με την καταθεση που προηγηθηκε κλπ οποτε οποιος ενδιαφερεται ας μη διστασει για τετοιους λογους...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.