Jump to content



Corsair Vengeance 8GB DDR3-1600MHz (CMZ8GX3M2A1600C9)


sdemetri

Recommended Posts

https://www.skroutz.gr/s/300458/Corsair-Vengeance-8GB-DDR3-1600MHz-CMZ8GX3M2A1600C9.html

large_CORSAIR_Vengeance_DDR3_DIMM_Dual.jpg

Σετάκι 2x4GB (8GB) DDR3 1600MHz CL9 9-9-9-24 1T 1.5V

Πολύ σταθερές και απροβλημάτιστες βάλτε 1Τ στο BIOS και πετάνε... ;)

Τιμή: 60€

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ μόνο...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί φίλος έχεις δει μνήμες που δουλεύουν να χαλάνε; Εφ όρου ζωής έχουν, αν ψάξω θα βρω και την απόδειξη αγοράς να σου δώσω αν τις πάρεις...

Έχω ένα σετάκι 3Χ4GB από τις οποίες η μία πλέον πετάει errors στο initialization του memtest. Οπότε, ναι, χαλάνε.

Link to comment
Share on other sites

Ήσουν πολύ άτυχος φίλε yanni σ'εμένα ποτέ δεν έτυχε κάτι τέτοιο...

Αν ο φίλος yanni δεν δηλώνει ενδιαφέρον τότε η προτεραιότητα πάει στον φίλο Nick-firestorm...

Όχι όχι, είμαι καλυμμένος από μνήμες, απλά ένα σχόλιο έκανα, διότι όντως μου έτυχε. Και εντάξει δεν ήμουν και τόσο άτυχος μιας και τις είχα πετύχει σε πολύ καλή τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω το φόρουμ προς αποφυγή παρεξηγήσεων ότι ο φίλος Nick-firestorm δεν απάντησε στο pm μου οπότε θα περιμένω ακόμη 1 ημέρα και μετά σειρά παίρνει ο φίλος SirGeorge ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.