Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

εγω ισως και να μην την βγαλω την μερα , το νιωθω στο στηθος μου 

 

Παράφαγες;

Εμένα δεν είναι από φαγητό...

 

yo!. πωπω κούραση! 

 

Πάνε ρίξε έναν υπνάκο, όπως ετοιμάζομαι να κάνω κι εγώ σε λίγο. Το βράδυ έχει ξενύχτι.

Link to comment
Share on other sites

Αραχτός στο PC, διαβάζω τα νέα περί Χαϊκάλη/Αποστολόπουλου.

 

Μου μυρίζει καμένο καλώδιο.

 

Flash mode engaged, κλείνω PC/βγάζω από την μπρίζα. Ψάχνω στο δωμάτιο να δω τι μυρίζει. Τίποτα.

 

Ξανακάθομαι στο PC. Πάλι τα ίδια με τη μυρωδια. Λες να πάθω κάνα εγκεφαλικό; Φακ ιτ, ότι είναι να γίνει θα γίνει.

 

Ανάβω ένα τσιγάρο. Πιο έντονη η μυρωδιά. Μη χ€σω, ο καπνός είναι; Όχι.

 

Είχε πέσει CPU paste από ένα PC που έφτιαχνα Χριστουγεννιάτικα στο μανίκι μου. Όποτε έφερνα το χέρι μου κοντά στη μύτη, ερχόταν η μυρωδιά. Γκαντ ντάμιτ.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παράφαγες;

Εμένα δεν είναι από φαγητό...

 

 

Πάνε ρίξε έναν υπνάκο, όπως ετοιμάζομαι να κάνω κι εγώ σε λίγο. Το βράδυ έχει ξενύχτι.

όσο δεν είμαι μαγαζί κατα το πλείστον κοιμάμαι. δεν γίνεται αλλιώς. 12 και 14ώρες ορθοστασίας δεν παλέυοντε αλλιώς . ειδικά στα κιλά μου. 

Link to comment
Share on other sites

Βγηκα για χαρτακια πριν κανα διωρο και σκιαχτικα απο την ηρεμια...επρεπε να φτασω πλατεια για να δω ανθρωπο...28 days later κατασταση...

 

Εδω ειπα χρονια πολλα; Δεν ειπα....

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Χρόνια Πολλά

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.