Jump to content



Recommended Posts

Αυτό που κάποτε ήταν της μόδας τα σερβερόκουτα με τις ρόδες κ τώρα είναι της μόδας τα μικρά, δεν το καταλαβαίνω.. ή μάλλον το καταλαβαίνω, αυτό που δεν καταλαβαίνω, είναι ΓΙΑΤΙ πάει ο κόσμος κ τα παίρνει... το κουβαλάς ρε φίλε;; Χώρο σου έπιανε κάτω από το γραφείο; Πάρε το μεγάλο να έχεις άνεση κι αέρα και να βάλεις άνετα κ την υδρόψυξή σου..

(άλλο το σαλόνι)

θελω να το εχω πανω στο γραφειο και οχι απο κατω. επισης το οτι η μητρικη ειναι ξαπλωμενη βολευει αφανταστα αν προτιμας γομαρια αεροψυκτρες στα 60-70 ευρω αποτι διπλα ψυγεια στα 100+

dual gpu δεν γουσταρω, απο την αλλη δεν μπορω χωρις εσωτερικη καρτα ηχου οποτε οι micro atx ειναι μονοδρομος για μενα πια, εδω σε μεσαιο κουτι βαζεις μια τετοια και νομιζεις οτι σε κλεψανε στο ζυγισμα, full tower cases are soooo 00s :p

προτιμω τις θηκες Η/Υ οπως προτιμω τις γυναικες, κοντες και "φαρδιες" :hehe:

http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/arresting-view-trainee-policewoman-32jj-5329536

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

φορτόναμε crt και μονάδες στο αμάξι και βουρ στο λαν ε; χαχα το ότι δεν είχαμε dsl φταίει

 

 

ειμαι πολυ νεος για τετοια , εχω προλαβει τις CRT αλλα το πρωτο μου ειχε LCD  

Ο λογος που το μετεφερα συνεχεια ηταν επειδη εμενα πολλες ημερες στο μωρο .... απο ενα σημειο και μετα θελεις να ασχοληθεις λιγο και μετα δικα σου!!!! 

Ακομα το μεταφερω - πολυ σπανια βεβαια-  σε σπιτι μιας φιλης για να δουμε καμοια ταινια , επειδη το δικος της λαπτοπ ...κολλαει (και ειναι 2ετιας ) 

 

 

θυμαμαι επισης .... εποχες λυκειου που ειχαμε κανει καταληψη και με παιρνει τηλ ενας καμμενος και μου πει να παω απο εκει να παιξουμε CS1.6 lan  

.....φυσικα του εκοψα τον κολο  XD 

 

 

 

edit 

 

ξεχασα... 

η ωρα ειναι 1 παρα το βραδυ , πριν λιγο ξυπνησα 

Εβλεπα ενα ονειρο πως δηθεν εκανα μαθημα μουσικης (ασχετα που γραφαμε κατι λεξουλες μονο) 

και ξαφνικα ματωνει το στομα και μου βγαινουν 2 κυνοδοντες ..

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

οχι οχι 

ηταν σαν να γραφαμε 

 

Ο "ταδε" εγραψε το "ταδε" μουσικο κομματι μεταξυ  ΧΧΧΧ και ΧΧΧΧ χρονολογιας 

 

και ειχαμε γραψει 5-6 σελιδες με τετοιες randomιες που επρεπε να τις μαθουμε για το τεστ την επομενη μερα 

 

Δεν φανταζεσαι χαρα που πηρα που ηταν μονο ονειρο 

Link to comment
Share on other sites

Έντεκα παρά πηγαίνετε σε ένα παράθυρο, κοιτάξτε ψηλά προς τον ήλιο and wait for it...

 

1zXqDDI.gif

 

 

Σε καμία περίπτωση δε κοιτάζουμε τον ήλιο με γυμνά μάτια ή ακόμα και με γυαλιά ηλίου. Μόνο με ειδικά φίλτρα για αυτή τη δουλειά. Εδώ Αθήνα με τόση συννεφιά αποκλείεται να πάρουμε χαμπάρι  βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

yeap...παρόλαυτά οφείλουμε να το γράψουμε γιατί είναι πολύς κόσμος που στο άκουσμα έκλειψης ηλίου έστω και μερικής θα σηκώσει τα μάτια να κοιτάξει προς τα εκεί έστω και για 5 δευτερόλεπτα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.