Jump to content



τι λετε αξιζει αυτη η τιμονιερα;;;


tonybros

Recommended Posts

ρε μαγκες τυχαια κοιταγα τα διαφιμηστικα απο το Μακρο και ειδα αυτην την τιμονιερα. πως σας φαινετε; βεβαια με τα φτηνα πραγματα ρισκαρεις κορονα-γραμμα αλλα καμια φορα βγαινουν καλυτερα απο αυτα για τα οποια τα εχεις σκασει χοντρα.

post-1816-1416071425,0743_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα πάρει παλια ενα τετοιο πραμα και δεν ξαναπέρνω το ειχα δεν το ειχα 2-3εβδομάδες και χάλασε ,,,,, το είχα παρει 20χιλιάρικα περιπου,, Δεν ξέρω παντως εγω δεν πρόκειται να ξαναπάρω.. Τωρα εχω ενα joypad Μs SideWinder FreeStyle pro.

Link to comment
Share on other sites

βασικά παραφαίνεται μούφα, δεν ξέρω πως θα είναι, αλλά αν θες καλύτερη αίσθηση μην την πάρεις. το καλύτερο τιμόνι είναι το πληκτρολόγιο...

εγώ έχω μία της microsoft που θεωρείται και επώνυμη αλλά εξαρτάται πάρα πολύ από το παιχνίδι η αίσθησή της.

Link to comment
Share on other sites

Η τιμονιερα παντως δεν ενδεικνειται για ολα τα Παιχνιδια racing. Π.χ. η Sidewinder Force Feedback Racing Wheel της Microsoft που εχω εγω, ειναι η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ για F1 και για Colin McRae 2-4. Αλλα για το NFSU2 ΔΕΝ κανει.

Link to comment
Share on other sites

έλα ρε jax, ακριβώς τα ίδια συμπεράσματα έχω βγάλει κι εγώ για τη συγκεκριμένη τιμονιέρα.

εμένα δεν μου άρεσε ούτε στο colin 3, κράταγε κλειδωμένη τη σκληρότητα και ήθελε δύναμη για να στρίψει.

μειονέκτημα που δεν έχει λεβιεδάκι.

Link to comment
Share on other sites

οτι εχει να κανει με drive sim ....η logitech MOMO πιστευω ειναι η καλυτερη

τωρα οτι εχει να κανει με drive arcade τυπου NFSU η Microsoft παιζει καλυτερα.

τωρα αν εχεις 27 euro = 9000 δρχ για πεταμα να την παρεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.