Jump to content



Οθόνη για σερφάρισμα και ταινίες στα 150€


Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

ψάχνω οθόνη για φίλο που θα χρησιμοποιηθεί κυρίως για ταινίες/σειρές και καθημερινό σερφάρισμα/youtube στα 150€. Θέλω να είναι Full HD και δίνω έμφαση στην εγγύηση. Αν έχει και δυνατότητες TV όπως ενσωματωμένο αποκωδικοποιητή ακόμα καλύτερα. Υποθέτω ότι με αυτό το budget κυμαινόμαστε σε 21"-22"

 

Με μία γρήγορη έρευνα μάλλον έχω βρει αυτή και αυτή.

 

Τι προτείνετε εσείς;

Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη αυτή θα είναι δώρο στον φίλο, οπότε θα συμμετέχουμε κάποια άτομα σε αυτό και γιαυτό έχουμε συμφωνήσει σε συγκεκριμένο budget, άρα αυτό είναι εκτός συζήτησης.

 

Επίσης το άτομο αυτό έχει ήδη ένα laptop με 15" οθόνη, το να πάει σε 24" ή μεγαλύτερη είναι overdose :p

 

Οπότε σε αυτό το budget τι άλλο έχουμε; 

Link to comment
Share on other sites

Με τα σημερινά δεδομένα , αν πας για καινούργια οθόνη ,θεωρω οτι οι 23" ειναι minimum . Καλύτερα να μην εχει δέκτη tv ,αυτο γίνεται εύκολα ύστερα ,παρα να λείπει μεγεθος ,εκτος αν το tv tuner ο χρήστης το θεωρεί προσόν και το θέλει.

Εμενα στην παρεα μου ,λεγαμε :Νικο ,εχεις γενέθλια ,σου μαζεψαμε 150 € ,βαλε κι εσυ 50 να πάρεις την οθονιτσα που ήθελες και δε μπορούσες να πάρεις " ,δε μου φαίνεται τραγικό ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok παίδες δεκτά όσα λέτε αλλά το budget είναι αυτό :p

tragik........!!!!!! :p

 

αν μπορει να γινει μια μικρη υπερβαση, κοιτα 

http://www.skroutz.gr/s/4748156/LG-24MT46D.html

http://www.skroutz.gr/s/5014606/Samsung-T24D390EW.html

Έγινε επεξεργασία από cabdik
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.