Jump to content



Φθηνό iPod 20GB;;;


Narayan

Recommended Posts

Παιδιά που μπορώ να βρω το φθηνότερο iPod 20GB 4ης γενιάς στην Ελλάδα; Θέλω να κάνω δώρο στη sister μου και το έχω βρει 352 +έξοδα αποστολής στο shop21.gr... πιο κάτω δεν υπάρχει πουθενά (μην μου πείτε για Applestore :sick: )

Link to comment
Share on other sites

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=4443699&Nav_Section_Id=779&Catalog_Id=1&Product_Id=233791&Merchant_Id=1&sts_cid=3

με 298 ευρώ χωρίς φπα -> 351 ευρώ με φπα. Iσως το e-shop να το εχει φτηνότερα αλλά δεν μπορούσα να μπω στην σελίδα για να σου πώ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις παιδιά και καλώς σας βρήκα...

Επειδή είναι για δώρο ψάχνω μόνο για iPod... αν ήταν για μένα θα έπαιρνα το Zen Touch χαλαρά.

Αν δεν το βρω πουθενά αλλού θα το πάρω από Πλαίσιο:toomuchne

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jogi

Iσως το e-shop να το εχει φτηνότερα αλλά δεν μπορούσα να μπω στην σελίδα για να σου πώ

Στο e-shop έχει μόνο το APPLE iPOD MINI (4GB) 281.00 (95751 δρχ)τελική

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.662632

Link to comment
Share on other sites

Παρε ενα Creative ΖΕΝ 60Gb με λιγοτερα λεφτα (288, 340 τελικη) και παρε κι ενα αυτοκολλητο iPod και κολλα το.

Οταν θα παρουν χαμπαρι οτι δεν ειναι αυθεντικο, θα εχουν ηδη γλυκαθει με τα 60Gb και θα ακουσεις και "ευχαριστω"... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Παρε ενα Creative ΖΕΝ 60Gb με λιγοτερα λεφτα (288, 340 τελικη) και παρε κι ενα αυτοκολλητο iPod και κολλα το.

Οταν θα παρουν χαμπαρι οτι δεν ειναι αυθεντικο, θα εχουν ηδη γλυκαθει με τα 60Gb και θα ακουσεις και "ευχαριστω"... ;)

Ναι αλλά είναι για γυναίκες... και αν βάλεις δίπλα-δίπλα ένα Civic Type-R και μία Mercedes Α-Class είναι σίγουρο πως 10 στις 10 γυναίκες θα διαλέξουν την A-Class :rolleyes:

Κι εγώ Zen έχω και το 90% του χρόνου λειτουργίας του το περνά στην τσέπη μου, οπότε μηδέν διαφορά (πλυν των +40GB :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Gabriel [Σήμερα, στις 01:04]

Και οι ανδρες Mercedes θα διάλεγαν,μη συγκρίνουμε τα σ***ά με τα αρώματα...

Είναι θέμα ποιότητας το παράδειγμα με τα αυτοκίνητα...

Έλεος!!! Θα μου έλεγαν διάλεξε περίπτερο ή Type-R και θα έπαιρνα το περίπτερο? Όχι εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Gabriel

Και οι ανδρες Mercedes θα διάλεγαν,μη συγκρίνουμε τα σ***ά με τα αρώματα...

Είναι θέμα ποιότητας το παράδειγμα με τα αυτοκίνητα...

:slap: δηλαδή εσύ θα έπερνες Α-Class επειδή δε γουστάρεις Γιαπωνέζικο;

Για αυτή τη Μερσέντα μιλάμε btw: 12.jpg

Τελικά πήρα δύο iPod Mini από e-shop, δεν νομίζω να εκτιμήσουν το γεγονός ότι το 20GB είναι ακριβότερο καθότι είναι τριπλάσιο σε όγκο...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως A-Class και γενικά Mercedes με 1 εξαίρεση (SL-55) δεν έπαιρνα με τίποτα:)

Γουστάρω γιαπονες, και Γερμανούς απλά τα "μερσεδικα" ΔΕΝ είναι αυτοκίνητα για τον οδηγό, είναι για τον μπαμπά μου :)

Link to comment
Share on other sites

... τα "μερσεδικα" ΔΕΝ είναι αυτοκίνητα για τον οδηγό, είναι για τον μπαμπά μου :)

Εκει που ησουν ειμουνα και κει που ειμαι θασαι... Δεν γινεται συγκριση μεταξυ τον δυο αυτων αυτοκινητων(civic - a class), ουτε στην ιδια τιμη ειναι ουτε στο ιδιο target group ανηκουν.

However, :OT: :OT: :OT:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris [17-12-2004 01:38]

Έλεος!!! Θα μου έλεγαν διάλεξε περίπτερο ή Type-R και θα έπαιρνα το περίπτερο? Όχι εγώ!

Έχω μια ιδιαίτερη αντιπάθεια πρός τα γιαπωνέζικα και το βλέπω υποκειμενικά:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.