Jump to content



Πιστωτικο Eshop?


Recommended Posts

Καλησπέρα παίδες , επειδή κάηκε led στο Rapid-η μου , και επειδή είναι το δεύτερο πληκτρολόγιο που το παθαίνει αυτό , (στο πρώτο είχαν καεί 4) , αν το επιστρέψω στο eshop , θα μου κόψουν πιστωτικό να πάρω μιας άλλης μάρκας η αναγκαστικά πρέπει να το αντικαταστήσουν με ίδιο? Το ρωτάω γιατί δεν ξέρω αν θέλω να ξαναγοράσω τουλάχιστον το ίδιο keyboard , ένα μηνα το RMA μου κάνανε την προηγουμενη φορα και δεν έχει πλακα :p 

Link to comment
Share on other sites

Αν κοπεί πιστωτικό τότε μπορείς να ψωνίσεις ότι θες απο το κατάστημα. Αν βέβαια αυτό που θα αγοράσεις κάνει παραπάνω απο όσα είναι το πιστωτικό προσθέτεις τα ανάλογα χρήματα φυσικά

Link to comment
Share on other sites

Αν κοπεί πιστωτικό τότε μπορείς να ψωνίσεις ότι θες απο το κατάστημα. Αν βέβαια αυτό που θα αγοράσεις κάνει παραπάνω απο όσα είναι το πιστωτικό προσθέτεις τα ανάλογα χρήματα φυσικά

Για αυτό ρωτάω , θα δεχτούν εύκολα να μου κόψουν πιστωτικό η θα έχουμε τις γνωστες αναθέσεις τύπου " μιλήστε με προϊστάμενο " και μπρός πίσω και λοιπά?

Link to comment
Share on other sites

ε που να ξέρουμε σε τι διάθεση θα είναι ο πωλητής :p

πας λες ότι είναι το 2ο που αλλάζω σε τόσο διάστημα, έχω ταλαιπωρηθεί με το RMA ένα μήνα μπλα μπλα, θέλω να πάρω άλλης εταιρίας και τέλος. Όμορφα και ωραία και γενικά μη πηγαίνετε προκατειλημμένοι στα μαγαζιά. Πείτε αυτό που θέλετε ευγενικά ε και αν δεις ότι δε νιώθει αγρίεψε δε μένει κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Οσες φορες τους εχω ζητησει πιστωτικο το αναφερανε στους τεχνικους και μου βγηκε πιστωτικο..Δεν ειχα ποτε θεμα 3-4 φορες που δεν ηθελα να γινει αντικατασταση.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό ρωτάω , θα δεχτούν εύκολα να μου κόψουν πιστωτικό η θα έχουμε τις γνωστες αναθέσεις τύπου " μιλήστε με προϊστάμενο " και μπρός πίσω και λοιπά?

 

εεεε για το eshop μιλας, μην εκτιθεσαι..!

Link to comment
Share on other sites

εγω οταν ειχα προβλημα με μια οθονη μου το προτειναν μονοι τους.

Επειδη, οπως λες, ειναι το δευτερο (λογικα) που θα επιστρεψεις πες τους πρωτα για πιστωτικο και περιεγραψε τους τη κατασταση.

Νομιζω ομως :mellow:  οτι για πιστωτικό γινεται εντος 20 ημερων απο την ημερομηνια αγορας. Μπορει να κανω και λαθος ομως.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.