Jump to content



Assetto Corsa Cup


thazio

Recommended Posts

Flat out με 5η όμως ο Jörg Müller και όχι με 6η που "εύκολα" έχουμε στο AC εμείς. Προφανώς έχει άλλο "βήμα" το σασμάν στο original αγωνιστικό. Άλλο flat out με 5η κι άλλο με 6η...

Κρύβε λόγια σε παρακαλω...?

Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος οδηγός της ομάδος μας @panosdimp δεν θα αγωνιστεί αυτή την Κυριακή..

Υπάρχει και το ενδεχόμενο να μην αγωνιστεί και σε όλη την επόμενη σαιζόν..

Θα επιθυμούσα να κρατήσουμε τα ίδια νούμερα, και την ίδια ομάδα και στην επόμενη σαιζόν.

Αν καταφέρει ο πρώτος οδηγός να αγωνιστεί στην επόμενη σαιζόν, καλώς..

Εάν όχι, θα ήθελα αν είναι εφικτό να αγωνιστώ μόνος μου σε αναμονή του, (όποτε και αν είναι χρονικά αυτό..)

Σε περίπτωση που ο πρώτος οδηγός της ομάδος δεν αγωνιστεί, η βαθμολογία της ομάδος, θα είναι προφανώς ίση με την βαθμολογία μου..

Εάν αυτό αντιβαίνει με τους κανόνες, ή οι θέσεις που υπάρχουν δεν επαρκούν για όλους τους εν δυνάμει αγωνιζόμενους και δεν μπορώ

να πραγματοποιήσω την ανωτέρω επιθυμία μου, σας παρακαλώ να δεχτείτε από τώρα την αποχώρηση μου από την επόμενη σαιζόν του κυπέλλου προς διευκόλυνση όλων.

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά, όποια και αν είναι η απόφαση σας.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, και στο Assetto flat out μπαίνουμε, απλά είχε γίνει ένας ντόρος πιο παλιά ότι δεν θα έπρεπε να είναι έτσι.

 

Βέβαια χωρίς τελεμετρία δεν είμαι σίγουρος αλλά δεν φαίνεται να κόβει.

 

Eν το μεταξύ, αν δεν δω τον Ιάσονα (@GoMaR )  να έχει κόψει τουλάχιστον 2000 γύρους, δεν μου πάει η καρδιά να κάνω practice.

φιλε μου καλε... 17/11/2015  last played :(

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου καλε... 17/11/2015  last played

 

Τι εννοείς βρε;

Δεν θα παίξεις την Κυριακή; :huh:

 

 

Ο πρώτος οδηγός της ομάδος μας @panosdimp δεν θα αγωνιστεί αυτή την Κυριακή.. Υπάρχει και το ενδεχόμενο να μην αγωνιστεί και σε όλη την επόμενη σαιζόν.. Θα επιθυμούσα να κρατήσουμε τα ίδια νούμερα, και την ίδια ομάδα και στην επόμενη σαιζόν. Αν καταφέρει ο πρώτος οδηγός να αγωνιστεί στην επόμενη σαιζόν, καλώς.. Εάν όχι, θα ήθελα αν είναι εφικτό να αγωνιστώ μόνος μου σε αναμονή του, (όποτε και αν είναι χρονικά αυτό..) Σε περίπτωση που ο πρώτος οδηγός της ομάδος δεν αγωνιστεί, η βαθμολογία της ομάδος, θα είναι προφανώς ίση με την βαθμολογία μου.. Εάν αυτό αντιβαίνει με τους κανόνες, ή οι θέσεις που υπάρχουν δεν επαρκούν για όλους τους εν δυνάμει αγωνιζόμενους και δεν μπορώ να πραγματοποιήσω την ανωτέρω επιθυμία μου, σας παρακαλώ να δεχτείτε από τώρα την αποχώρηση μου από την επόμενη σαιζόν του κυπέλλου προς διευκόλυνση όλων.   Σας ευχαριστώ προκαταβολικά, όποια και αν είναι η απόφαση σας.

 

 

Θα τα κανονίσουμε σχεδόν όλα, μόλις τελειώσει το φετινό θα εξηγήσω το format του '16  ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς βρε;

Δεν θα παίξεις την Κυριακή; :huh:

 

 

 

 

 

Θα τα κανονίσουμε σχεδόν όλα, μόλις τελειώσει το φετινό θα εξηγήσω το format του '16  ;)

θα προσπαθησω.Εχει πεσει πολυ δουλεια που δεν εχω κουραγιο να ανοιγω το πισι οταν γυρναω σπιτι αργα βραδυ.

Τωρα ξεκινησα να διαβαζω και το φορουμ.πολλες σελιδεεεεες :p

Link to comment
Share on other sites

Παρολο που δεν τρεχω μπορει να μπω και γω για κανα γυρο το βραδυ γιατι μετα την εμπειρια που ειχα με κατι alien τιμονιερες και κατασκευες επαθα ενα μινι σοκ και δεν ασχοληθηκα 3 ημερες!!

 

Απλα προς ενημερωση την Κυριακη του αγωνα ειναι και του Αγιου Νικολαου με οτι μπορει να σημαινει αυτο απο απουσιες κλπ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

όποιος θέλει μπαίνει και προπονείται μέχρι την Κυριακή το μεσημέρι.

 

Στον αγώνα θα τρέξουν όσοι συμμετέχουν κανονικά. (έχουμε εξηγήσει πολλές φορές το γιατί)

Το '16 θα έχουμε νέο format και δεν θα μένει κανένας παραπονεμένος...   :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους όσους συμμετείχαν στην φετινή διοργάνωση!!

 

Συγχαρητήρια στο @thazio για την καταπληκτική οργάνωση και τα πανέμορφα skin του!!!

 

Συγχαρητήρια στην ομάδα JPS όπου και επίσημα πλέον κατέκτησαν το πρωτάθλημα κατασκευαστών και οδηγών!!! Μπράβο @Gomar....

 

Με ανυπομονησία θα έλεγα, περιμένουμε την έναρξη των δηλώσεων συμμετοχής, με γεμάτα grid σε όλους τους αγώνες!!! ;)

 

Καλό χειμώνα και καλή ξεκούραση στις ομάδες!!!

 

Υ.Γ.: Ας αρχίσει το μεταγραφικό παζάρι λοιπόν!!!  :p

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Συγχρηρηρια και απο μενα παιδια.Ειδικα σε ολους που αντεξαν μεχρι τελους τον πολυ δυνατο μαραθωνιο του cap :) Μπραβο gomar+tzavaras εισαι δυναμιτης οπως ολοι φυσικα...

οποιος μπορει ας ανεβασει video καλο θα ηταν   :)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.