Jump to content



Assetto Corsa Cup


thazio

Recommended Posts

Ευχαριστώ !!
ευχαριστούμε Επίσης τον διοργανωτη μας thazio για την υπέροχη δουλειά που έχει ρίξει και είχαμε την ευκαιρία να τρέξουμε το πρωτο cup στο assetto!

το επόμενο θα παρακαλεσω να έχει περισσότερες συμμετοχές , παραπάνω θέληση και να έχουμε streaming!!

Ίσως πιο εύκολα combos για να αποφεύγουμε πολλά απρόοπτα.βέβαια αυτο είναι καθαρά στην επιλογή του διοργανωτή και για αυτό υπογράφουμε! θα χαρώ να δω πάλι άτομα που ξεκίνησαν Αλλά εγκατέλειψαν στην πορεία για τους δικούς τους λόγους εννοείται και θα χαρώ Επίσης να δω και καινούργια άτομα!!

μεταγραφική περιοδος ξεκίνησε! ο Τάσος είναι δικός μου Εκτός αν πέσει under the table φακελακι  :p

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ με την σειρά μου, ένα ευχαριστώ στον @thazio, ο οποίος έδωσε προσωπικό χρόνο, κόπο και χρήμα για όλους εμάς.

 

Κρίμα που το broken tyre model κ το broken netcode, μας χάλασε τον τελευταίο αγώνα,

 

Μοναδική μου ένσταση στην όλη διοργάνωση, είναι το mode με τους 2 αγώνες.

Ειδικά χθες κράτησαν πάρα πολύ. Προσωπικά κουράστικα τόσες ώρες.

 

΄Ισως ένας και μοναδικός πιο μεγάλος αγώνας να ήταν καλύτερα.

 

Συγχαρητηρια στον πρωταθλητή κ σε όλους, αλλά και γρήγορη επαναφορά των απόντων.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε @thazio . 

Ήταν μια εξαιρετική προσπάθεια, με πάρα πολύ καλές στιγμές αγωνίας και τρόμου..

Τα δε σκίνς ήταν υπέροχα σε κάθε αγώνα και έδιναν πραγματική απόλαυση στον αγώνα αλλά και στα ριπλεη....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους για τα καλά λόγια.

 

Σύντομα θα ξεκινήσω τοπικό για το '16  

Θα αλλάξουμε ότι δεν πήγε καλά και θα προσθέσουμε νέες ιδέες επίσης.

Αρκεί να λείπουν τα φαντάσματα (ορατά και μη...) που σπρώχνουν :angry: γιατί σκιάχτηκα λίγο...    :)  :p

 

Τέλη Γενάρη θα κόψουμε πίτα και θα δώσουμε τα βραβεία. (Μην φανταστείτε κανένα gala...  :D ) (Σε κάποια πίστα καρτ μάλλον...)

Ο Τάσος είναι Αθήνα;

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Thazio ευχαριστουμε πολυ για τον κοπο σου και τον χρονο που ξοδεψες για ολους εμας!Ησουν αψογος!

Τα skins ολα εκπληκτικα , το ενα καλυτερο απο το αλλο!

 

Συγχαρητηρια στον πρωταθλητη!

Link to comment
Share on other sites

Άψογη διοργάνωση!!!

Ωραίες Μάχες!!!

Όμορφες αναμνήσεις...

 

Πολλά συγχαρητήρια στον Ιάσονα, καλά για την ομάδα του ΔΕΝ το συζητώ :p :p :p  αφού τρώω το ψωμάκι μου από το προιόν, αλλά και σε ΟΛΟΥΣ που συμμετείχαν!!!

 

Και του Χρόνου!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.