Jump to content



αποριες για επιλογη λαπτοπ


haris1984

Recommended Posts

το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχει δευτερο πισι στο σπιτι του αδερφου μου...

και δεν εχει δευτερη οθονη...

κι απο το να αγοραζει δευτερη οθονη μεγαλυτερη προτιμαει να εχει μεγαλυτερη το λαπτοπ απο μονο του...τωρα απο εκει και περα ειναι δικη του επιλογη...κι εμενα μου φαινονται παρα πολλα τα 3 χιλιαρικα που βγαινει το σονυ...

Link to comment
Share on other sites

βασικά αν θέλει να το μεταφέρει συχνά (π.χ. κάθε μέρα κάπου) η 17άρα είναι σκότωμα.

αν το θέλει μόνο για desktop replacement (πσσσ..) τότε ας πάρει με μεγάλη οθόνη.

από επεξεργαστές, οι centrino είναι οι καλύτεροι για laptop επιδόσεων/απόδοση τιμής.

Αλλά αν είναι να πάρει κάτι με 17' και το χει στο γραφείο, το βάζει και στην πρίζα οπότε

μπορεί να πάρει κάτι σε 64άρη.

απο κει και πέρα τα γνωστά...

Link to comment
Share on other sites

ε ναι, το κυριοτερο ειναι να αποφασισει τι θελει να κανει με το λαπτοπ.... δυστυχως δεν υπαρχει λαπτοπ που να καλυπτει 100% ολες τις αναγκες ... θα πρεπει κυριως να αποφασισει αν θελει φορητο με ολη την εννοια του φορητου ή φορητο απλα για καποιες μετακινησεις και κατα ταλλα ομως ως χρηση θα το εχει σταθερο :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σήμερα μου έρχεται το δικό μου σκέψου..ότι siemens και toshiba έχουν 2 χρόνια (ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ) εγγύηση δηλαδή του χρόνου το πουλάς σαν καινούργιο με 1 χρόνο εγγύηση κ οτι συμβεί είσαι οκ :-) επίσης ακόμα και στα φτηνά μοντέλα της η siemens έχει design :-) cpu vga ram κ τ άλλα είναι δικά σου θέματα για μένα η βάση για οτιδήποτε αγοράζω είναι η Εγγύηση και το support, μοτέλα με γκάζια η χωρίς υπάρχουν σ όλες τις εταιρίες κ διαλέγεις εσύ σύμφςνα με τις ανάγκες σου :-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.