Jump to content



που είναι το δέμα μου οέο thread


Recommended Posts

παράγκειλα απο DHL γερμανίας κάτι πράγματα μέσω WELTPAKET Premium,  Με το 12ωήφιο tracking number Που μου έδωσαν είδα ότι Ελλάδα μπήκε 7 του μήνα. επειδή πέρασαν οι μέρες και λέω που είναι βάζω το trucking και στο Ελληνικό DHL και στα ΕΛΤΑ. κανένα αποτέλεσμα. παίρνω DHL τηλέφωνο τα ελτά μου λένε το έχουν. πάω απο τα ΕΛΤΑ και μου λένε ότι δεν έχει μπει καν Ελλάδα αφού δεν εμφανίζεται τίποτα με το trucking και ότι το γερμανικό site λέει ψέματα ότι μπήκε Ελλάδα. στέλνω email DHL και μου λένε ότι όντως 7 του μήνα ήρθε Ελλάδα και απο εκεί και πέρα ευθήνη έχουν τα ΕΛΤΑ.....


ΤΙ ΚΑΝΩ?

Link to comment
Share on other sites

χωρίς να ξέρω πραγματικά τί μπορείς να κάνεις ... αμα το tracking λέει ότι μπήκε ... προφανώς μπηκε και σε δουλεύουν στα ελτά(βέβαια μπορεί να έχει μπλέξει σε κανένα κέντρο διαλογής) ...

 

δοκίμασε και σε κανένα site όπως το track-trace.com (υπάρχει και ένα ρώσικο που θεωρείτε καλύτερο αλλά δεν το θυμάμαι τώρα)


[off topic]

 

το παλιό thread

 

http://www.thelab.gr/topic/68296-%CF%84%CE%B1%CF%87%CF%85%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BB%CE%AD%CF%82%CF%80%CE%BF%CF%85-%CF%80%CE%AE%CE%B3%CE%B5-%CF%84%CE%BF-%CE%B4%CE%AD%CE%BC%CE%B1/page-14

 

[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.