Jump to content



Πρόβλημα με θερμοκρασίες ή όχι?


Recommended Posts

Ο σκύλος είναι κούκλος πάντως.Πρόβλημα με σκόνες δεν έχω. Με παντόφλα έχω :D . Η άτιμη πέφτει παντού. Βάση μεταλλική ή ξύλινη πού μπορώ να βρώ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η παντοφλα ειναι ενα σοβαρο θεμα παντως χαχα! Εαν δεν συμβιβαζεται με pc στο σαλονακι , τοτε δυσκολα τα πραγματα! (γιατι αν δε μπει στο σαλονι , που θα μπει; Αντε σε κανα μεγααλο υπνοδωματιο ισως).

 

Για ετοιμες βασεις δεν εχω ιδεα. Σε κανα praktiker ισως; Σε μαγαζια που πουλανε γραφεια και τετοια ειδη;

 Αυτη που εχω εγω ειναι αυτοσχεδια. Ειχα κατι πλαστικα ποδαρακια κυκλικα (για να στερεωνεται καλα) και ειχα και ξυλο ετοιμο απο γνωστο μου και τα βιδωσα. 

 

Ευχαριστω για το σκυλι :) Ειναι η Νεφελη και ειχε ανησυχιες (σου λεει τι φωτογραφιες βγαζεις κυριε τετοια ωρα χωρις εμενα; ) Οποτε ειπε να ποζαρει λιγο :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ε, τότε η Νεφέλη (ωραίο όνομα btw) είναι κούκλα.Αν μπει το σύστημα σε υπνοδωμάτιο με βλέπω να κοιμάμαι στο μπαλκόνι :lol: . Πέρα από την πλάκα, το σπίτι είναι μικρό και δεν μπορεί να πάει αλλού το γραφείο. Οπότε ψάχνω για σανίδα και ροδάκια, κοτσάρω το κουτί πάνω, ελέγχω temps και αν δω τρομακτική βελτίωση περιμένω λίγο ακόμα πριν πάρω νέο κουτί (το θέμα θα το ανοίξω πάντως για να πάρω γνώμες). Θα φτιάξω βέβαια και στηρίγματα στο πλάϊ για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και βλέπουμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.