Jump to content



Recommended Posts

Παίζει να το βρούμε σε κάνα Βραζιλιάνικο site φθηνότερο γιατί δεν υπάρχει σάλιο και απ'οτι βλέπω το Denuvo anti - tamper θα αργήσει

να το ξεκλειδώσει ο θείος. :D

 

https://torrentfreak.com/hang-on-3dm-now-suggest-theyve-cracked-denuvo-160211/

 

Οι περίεργες ανακοινώσεις της εν λόγω ομάδας μου δείχνουν ότι έχουν βρει τη λύση, απλά ίσως περιμένουν να κυκλοφορήσουν και οι άλλοι σημαντικοί ΑΑΑ τίτλοι της χρονιάς για να μην προλάβει η denuvo να κάνει διορθώσεις. Άλλωστε δεν είναι οι μόνοι στον κόσμο.

Πάντως, εδώ που τα λέμε, το θέμα είχε ξεφτυλιστεί με τα ραγισμένα να βγαίνουν ακόμα και πριν την επίσημη κυκλοφορία. Μια καθυστέρηση λίγων μηνών είναι η χρυσή τομή για να ικανοποιούνται όλοι.

 

Στο θέμα μας τώρα. Το hitman τελικά θα υποστηρίζει dx12 τουλάχιστον στο gpu κομμάτι. Στο τομέα της cpu τα πράγματα είναι ακόμα θολά αν και ο recommended 3770 στα 3,4 αφήνει περιθώρια αισιοδοξίας. Ειδικά αν σκεφτείς πόσο cpu heavy ήταν το προηγούμενο.

 

http://wccftech.com/hitman-feature-implementation-dx12-async-compute-amd/

Έγινε επεξεργασία από Petrossortep
Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα και τις 2 αποστολές. 

 

Μεγάλο μέρος του "charm" της σειράς Hitman είναι τα εικονικά περιβάλλοντα για μένα.

 

Δυστυχώς επειδή η ΒΕΤΑ είναι σε training περιβάλλον και όλα γύρω σου έχουν textures από ξύλο και είναι σε στιλ προκάτ, δεν αισθάνεσαι σαν να βρίσκεσαι σε "ζωντανό" κόσμο και αυτό αφαιρεί αρκετά από την εμπειρία...

 

Κατά τα άλλα έχει πολλά στοιχεία που είχαν αγαπηθεί στα προηγούμενα παιχνίδια της σειράς, το αρνητικό για μένα προς το παρόν είναι ότι οι κινήσεις του 47 δεν είναι πολύ "ρευστές", δυσκολεύομαι να κινηθώ γρήγορα και ρεαλιστικά αλλά μπορεί να είναι θέμα συνήθειας.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει ο τροπος που περιγραφεις παιζοντας παντως ! Και μου κανει εντυπωση το ποσο γρηγορα το ανεβασες! (φανταζομαι VDSL speaking ή εισαι στο εξωτερικο :p )

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, tommybertsen said:

Μου αρεσει ο τροπος που περιγραφεις παιζοντας παντως !

Μιλάω λίγο γρήγορα, προσπαθώ να το διορθώσω :lol:

 

8 minutes ago, tommybertsen said:

 μου κανει εντυπωση το ποσο γρηγορα το ανεβασες! (φανταζομαι VDSL speaking ή εισαι στο εξωτερικο :p )

Μακάρι να ήμουν! 

 

Με 100kbps upload προς το παρόν... πήρε αρκετές ώρες για αυτά τα 7 λεπτά.  :(

Link to comment
Share on other sites

Οχι ,στα αληθεια ο τροπος σου ειναι πολυ καλος! 

Λεω οτι μου εκανε εντυπωση γιατι εκανες 1080p@60 και δε ξερω ποσα ΜΒ επιασαν αυτα τα 7 λεπτα. Εμενα τα 12λπτ ενος gpay εκαναν 4.5 ωρες. Αρα μαλλον δεν ειμαι μονο εγω...

Link to comment
Share on other sites

Να και η 2η αποστολή της ΒΕΤΑ με το "χαζούλικο" τέλος :D

 

Κρίμα που δεν είχε κάποια από της κύριες μεγάλες αποστολές. Αυτές οι 2 εκπαιδευτικές αποστολές είχαν πολύ λίγο περιεχόμενο...

 

Επίσης οι τρόποι που μπορείς να αποτελειώσεις κάποιον φαίνεται να επαναλαμβάνονται (δηλητήριο/πνιγμός κτλ.).

 

 

Έγινε επεξεργασία από cgd
Link to comment
Share on other sites

Aρκετές φορές πετάς κάποιο αντικείμενο, όπως κέρμα μακριά στο πάτωμα ενώ είσαι πίσω από εμπόδιο και τα bot αντί να κοιτάξουν προς το κέρμα και να πάνε εκεί που το έριξες θα κοιτάξουν προς τα εσένα που είσαι κρυμμένος πίσω από το εμπόδιο.

 

Άλλα είναι ΒΕΤΑ ακόμα...

 

Στο Hitman Absolution είχε difficulty level και το AI γινόταν αντίστοιχα πιο δύσκολο.

Έγινε επεξεργασία από cgd
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος cgd έγραψε:

Άρχισε το preload!

 

Είναι 5.8Gb μόνο, οπότε περιορισμένες πίστες προς το παρόν..

Απο πού το πείρες κατευθείαν απο steam ;

εμένα το instand gaming δεν μου εμφάνισε ακόμη το preload

 

Edit: Μου στείλανε τον κωδικό το κατεβάζω τι ώρα αύριο θα σκάσει μύτη;

Έγινε επεξεργασία από johnIV
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να εξηγήσει απλά το μοντέλο χρέωσης γιατί δεν το έχω παρακολουθήσει από την αρχή;

Έχει ένα με 12€ (Intro pack) και ένα με 50€ (full experience)

Ποιές οι διαφορές;

Αν πάρει κάποιος αυτό με τα 12€, μπορεί να πάρει μετά ότι βγει; Ξέρουμε κόστος; Στο σύνολο θα συμφέρει το 50€ ;

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Wizard! έγραψε:

Μπορεί κάποιος να εξηγήσει απλά το μοντέλο χρέωσης γιατί δεν το έχω παρακολουθήσει από την αρχή;

Έχει ένα με 12€ (Intro pack) και ένα με 50€ (full experience)

Ποιές οι διαφορές;

Αν πάρει κάποιος αυτό με τα 12€, μπορεί να πάρει μετά ότι βγει; Ξέρουμε κόστος; Στο σύνολο θα συμφέρει το 50€ ;

Το intro pack περιλαμβάνει μόνο τον πρόλογο του παιχνιδιού που εκτυλίσσεται στο Παρίσι προσωπικά δεν θα σου το πρότεινα εκτός και αν δεν έχεις

παίξει κανένα παιχνίδι της σειράς και θέλεις απλά να δεις τι παίζει.

Το πακέτο full experience περιλαμβάνει και το intro pack καθώς και όλα τα επεισόδια που θα κυκλοφορούν σταδιακά  μέχρι το τέλος της χρονιάς  (δεν γνωρίζουμε ακριβός πόσα)

σε διάφορες αποστολές του ήρωά μας τον Απρίλιο Sapienza στην Ιταλία, Marrakesh Morocco τον Μάιο,  Thailand USA καιJapan αργότερα μέχρι το τέλος της χρονιάς .

Στο τέλος της χρονιάς λογικά μέσα στις γιορτές θα κυκλοφορήσει σε φυσικό δισκάκι που θα περιέχει όλες τις αποστολές που προανέφερα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.