Jump to content



επιλογη μητρικης


Recommended Posts

καλημερα τζαμπα χαρα εκανα μονο τον επεξεργαστη μου δωσανε πιστωση η μητρικη επηδει περασε μηνας δε μπορουνε ουτε μισοτιμης να την παρουνε

και τον 8370 στα ιδια λευτα με τον 9590 ΑΜD δε το κανω οποτε ξανα τον ιδιο επεξεργαστη

 

και ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια και τις πληροφοριες

Έγινε επεξεργασία από achiddimitris
Link to comment
Share on other sites

Δημητρη. Μιλουσαμε πριν για υπολογιστη αξιας ανω των 100€ και σε πειραξε το μισοτιμης της μητρικης; Και θες και κατι future proof? μπλα μπλα μπλα... Τεσπα... Καλη συνεχεια... Στο αλλο θεμα λεμε και για κουτι, ακυρωνεται και αυτο μηπως;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι προκειται περισσοτερο περι βεβιασμενων κινησεων σε συναρτηση με ημιμαθεια, παρα τρολια.. Φαινεται εξαλλου και απο το αλλο θεμα "αγορα φουλ ταουερ" , εαν δεις... 

 

Εαν βαλει ο φιλος ενα ταβανι στα λεφτα που θελει να δωσει, αν αποφασισει ΤΙ ΘΕΛΕΙ να κανει με αυτα που θα παρει, τοτε θα βρεθει λυση πιστευω.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπερα τωρα ειδα τα messages δεν εκανα trollia απλα οταν τους ειπα για την μητρικη μου ειπανε οτι δε την δεχοντε ουτε τζαμπα,,,να το πω πιο απλα και πειρα πισω τον 9590 και οπου με βγαλει.Με το tower εχω μεινει απιστευτα ευχαριστιμενος εχει ακριβως ΟΤΙ ζητουσα...

Τωρα με το PC το τρεχω σε τουβο το πηγα 5,2Ghz και τις Ramm στα 2,7Mhz μεχρι να ξανακαυνε ολα.H θα παει full η θα κανει φτερα...

Έγινε επεξεργασία από achiddimitris
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.