Jump to content



Hotmail Απο 2 MB σε 25ΜΒ και 250ΜΒ


spike83

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από totally_wired

Νομίζω οτί πέσατε στην παγίδα του νόμου...

Ούτε για 1 λεπτό αμερικανός ούτε για αστείο... Καλύτερα 10kb μέηλ..

ποια 10 ??? καλα θα ηταν να ειναι 10... ηταν 2

και αλλωστε μπορεις να γυρισεις παλι σε GR οταν ενεργοποιηθει το 250MB.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

1) λοιπόν στις επιλογές αλλάζεις την εθνικότητα σε united states

2) βάζεις πολιτεία florida & zip code 33332

3) σωνεις τα μέλια σου σ' ένα καινούργιο φάκελο γιατι αλλιώς θα σβηστούν

4) στο url σβήνεις ότι λέει μετά το cgi-bin/ και βάζεις Accountclose δλδ http://........./cgi-bin/Accountclose

5) ο λογαριασμός κλειδώνει εσύ ξανακάνεις login τον ξαναενεργοποιείς και done!!!!!!!

6) στην αρχή έχει 25μβ μετά από λίγες μέρες 250μβ (10μβ αττατσμεντ)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Αρχική απάντηση από fonzi [16-06-2005 12:25]

Πως γυρίζεις ξανά σε Ελλάδα;

Τα κάνω όλα αλλά παραμένω αμερικάνος (ήμαρτον...)

τα κάνεις ολα τι εννοείς? έκανες close account και ξανα re-activate ή απλα πηγες στο προφιλ και το αλλαξες σε greece? εγώ αν θυμάμαι καλα, εκανα close και re-activate....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JaguarOne [Σήμερα, στις 02:31]

τα κάνεις ολα τι εννοείς? έκανες close account και ξανα re-activate ή απλα πηγες στο προφιλ και το αλλαξες σε greece? εγώ αν θυμάμαι καλα, εκανα close και re-activate....

Πρώτα απ' όλα εμένα μου έδωσε τα 25 και έμεινε εκεί. Δεν έπρεπε να έχει δώσει και τα 250; Πάνε 4 μήνες...

Έκανα τα εξής βήματα:

1) Πήγα options και έβαλα χώρα Ελλάδα

2) Εκανα save και αφησα ανοικτό το παράθυρο αυτό

3) Ανοιξα άλλο παράθυρο του hotmail και έκανα close account.

4) Εκλεισα το δεύτερο παράθυρο

5) Ξαναμπήκα στο hotmail και επανεργοποίησα το λαογαριασμό

6) Πάω otpions και βλέπω πάλι usa...

Link to comment
Share on other sites

λιγο ανορθοδοξο αυτο που έκανες γιατι το hotmail παιζει και βλέπει αρκετά τα cookies οποτε μπορει να μην του αρεσε που αφησες ανοιχτο το πρωτο παραθυρο....

οσο για τα mb εφόσον πήγε στα 25 σημαινει οτι δουλεψε αλλα δυστυχως λενε οτι δεν ειναι υποχρεωτικο οτι θα σου δώσουν 250....

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μολις που δοκιμασα, με αφήνει να αλλάξω το country χωρίς να κανω close account...

Απλά άλλαξα το country απο το πρώτο παράθυρο, save, και το πήρε.... Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι χρησιμοποιω FireFox πάντως.... Δοκίμασε να καθαρίσεις τα cookies

Υ.Σ. καλα μιλαμε οι ανθρωποι δεν παιζονται. Εβαλα τυχαία El Salvador και όταν έκανα Sign Out να δώ τι κάνει, με έστειλε στο λατινοαμερικάνικο MSΝ...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχω ακριβώς το ίδιοι πρόβλημα με τον fonzi. Εδώ και κάνα τρίμηνο έκανα το κολπάκι και πήγε από τα 2 στα 25, αλλά τα 250 ακόμη τα περιμένω...

Αρχική απάντηση από fonzi

OK!

Kαθάρισα cookies και όλα εντάξει.

Δηλαδή καθάρισες τα cookies, έκανες πάλι την ιστορία με φλόριντα και zip code και έχεις 250;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fonzi

Οχι! Απλά ξαναέγινα Ελληνας...

Φτού.................

Όχι ρε γαμώτο, τη γκαντεμιά είναι αυτή;

Μα καλά μας δουλεύουν; Που είναι αυτά τα 250; Γιατί μέχρι στιγμής παίρνουμε τα ...3.

Δεν ξέρει κανείς κανένα τρόπο;

ΥΓ. Ως Έλληνες τίποτα, ως αμερικάνοι τίποτα, τι πρέπει να γίνουμε δηλαδή για να πάει 250; Φιλιππινέζες;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.