Jump to content



Hotmail Απο 2 MB σε 25ΜΒ και 250ΜΒ


spike83

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Το έκανα το κολπάκι, έπιασε, 250 αχρείαστα (όπως λέει πιο πανω ένας φίλος) mb έχω πλέον.

Παρατήρησα όμως οτι Ελληνικούς χαρακτήρες τόσο στο στείλε όσο και στο πάρε δεν αναγνωρίζει. Τα βγάζει κινέζικα. Το έχει προσέξει κανείς σας αυτό; Δυο επιπλέον χρήστες φίλοι μου έχουν το ίδιο ακριβώς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

ρε παιδια εχει δοκιμασει κανεις να γυρισει τις ρυθμησεις πισω ?????

αν ναι τα 250 που εχουμε θα φιγουν η θα τα καρατισουμε δικα μας:D

Φτιαξε τις βαλιτσες σου κ ελα παλι gr δε χανεις τα Mb!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

από ταχύτητα πώς είναι?

γιατί παλιότερα ήταν εντελώς για πέταμα.

gmail by far πάντως.

τα ιδια ...αν και με την adsl δεν περνεις χαμπαρι και πολλα!

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

εσυ κιριε με τα 2 γιγα μιν μας λιντσαρις εεεεεεεεε

γιατι εμεις δεν ειμαστε κοροιδα να πληρονουμε τιν hotmail:D :D :D :D

κοροιδο ξε κοροιδο τωρα εμεις εχουμε 250 mb FREE

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από koulis13

Χρησιμοποιώ Firefox. Αυτό λέτε να φταίει;

oxi βρε φιλαρακο... το firefox μαμαει πρωτον...

Αρχική απάντηση από koulis13

, τί πρέπει να αλλάξω για να μπορώ να διαβάζω και να στέλνω Ελληνικά;

Δεν νομιζω οτι υπαρχει ελληνικο hotmail... το λινκ το ανοιξα για το κολπακι για τα 250 Mb εμαιλ... δεν ξερω κατι παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από koulis13

Χρησιμοποιώ Firefox. Αυτό λέτε να φταίει; ’ν ναί, τί πρέπει να αλλάξω για να μπορώ να διαβάζω και να στέλνω Ελληνικά;

Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με firefox. Προσωρινή λύση είναι να πάς να αλλάξεις την κωδικοσελίδα σε ελληνικά για να μπορείς να αναγνώσεις τα μηνύματά σου.

Βέβαια υπάρχει και η λύση των 2 Gb, να ανοίγεις το hotmail, από το Outlook Express:shifty:

Link to comment
Share on other sites

3 πράγματα έχω να πω:

1) Ο Firefox μαμεί και δέρνει

2) Το hotmail μέσω Outlook έχει ένα σωρό bugs και δεν έχει καμμία ασφάλεια (για τους απλούς χρήστες)

3) Για τα κινέζικα, πάντα φταίει το encoding, αλλά με ένα search στο forum υπάρχει και για αυτό λύση...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

3 πράγματα έχω να πω:

1) Ο Firefox μαμεί και δέρνει

2) Το hotmail μέσω Outlook έχει ένα σωρό bugs και δεν έχει καμμία ασφάλεια (για τους απλούς χρήστες)

3) Για τα κινέζικα, πάντα φταίει το encoding, αλλά με ένα search στο forum υπάρχει και για αυτό λύση...

1) :T:

2)Δεν το εχω χρησιμοποιησει ποτε το ουτ λοοκ

3) Προβολη>Κωδικοποιησει χαρακτηρων > και απο κει διαλεγεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

3 πράγματα έχω να πω:

1) Ο Firefox μαμεί και δέρνει

2) Το hotmail μέσω Outlook έχει ένα σωρό bugs και δεν έχει καμμία ασφάλεια (για τους απλούς χρήστες)

3) Για τα κινέζικα, πάντα φταίει το encoding, αλλά με ένα search στο forum υπάρχει και για αυτό λύση...

To Hotmail όσο καιρό το χρησιμοποιώ μέσω Outlook δεν μου έχει δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα. Έχεις κανα λίνκ που να επιβεβαιώνει τα λεγόμενά σου για το 2, γιατι μου έβαλες ψύλλους στα αυτιά...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.