Jump to content



Αλλαγή/αναβάθμιση κάρτας γραφικών


Recommended Posts

@Γεώργιος, κόβοντας αυτό το κομμάτι του ποστ μου και βάζοντάς το φάτσα κάρτα σε quote δίνεται η εντύπωση ότι σου έχω επιτεθεί προσωπικά σε κάποιο προηγούμενο ποστ. Ασχέτως αν στο ποστ σου διευκρινίζεις ότι δεν ήταν τελικώς έτσι, αυτό που πολλές φορές κοιτάνε κάποιοι είναι ο τίτλος. Και ο "τίτλος" σε αυτό το τελευταίο ποστ σου, προσωπικά με ενοχλεί.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο πριν πολλά χρόνια ίσως ήταν, πλέον δεν είναι και δεν θα γίνει ποτέ μάλλον μονόδρομος. Αντιθέτως, όσο πιο μακριά περνάς από το πλαίσιο τόσο καλύτερα για την τσέπη σου και την ψυχική σου υγεία. Για τα υπόλοιπα μαγαζιά μπορείς να μάθεις μέσα από το φόρουμ από τις εμπειρίες διαφόρων χρηστών. Γενικά για τα σχετικά άγνωστα ή καινούργια, αν δεν δοκιμάσεις δεν θα μάθεις. 

Link to comment
Share on other sites

@Γεώργιος, κόβοντας αυτό το κομμάτι του ποστ μου και βάζοντάς το φάτσα κάρτα σε quote δίνεται η εντύπωση ότι σου έχω επιτεθεί προσωπικά σε κάποιο προηγούμενο ποστ. Ασχέτως αν στο ποστ σου διευκρινίζεις ότι δεν ήταν τελικώς έτσι, αυτό που πολλές φορές κοιτάνε κάποιοι είναι ο τίτλος. Και ο "τίτλος" σε αυτό το τελευταίο ποστ σου, προσωπικά με ενοχλεί.

Το επεξήγησα .

Εαν έχεις διαβάσει γραμματική μόλις βάλεις τελεία κλείνει το νόημα .δεν έχει σημασία εαν έχεις μια φράση στο ποστ ή εαν υπάρχουν τέσσερις με μικροπεριόδους κόμματα παρενθέσεις κτλ. Δεν στη λέω .

Τίτλο δεν έβαλα στο πόστ .

Απλά τον τελευταίο καιρό βλέπω πολλούς ¨γάτους¨ στο εργαστήρι και μου κάνει εντύπωση .

Εντύπωση μου κάνει ότι οι πιο πολλοί γνωστοί ¨γάτοι ¨ σε προσβάλουν κατ ευθείαν . Δεν σου μιλανε ευγενικά ή να σου πουνε ότι φίλε ίσως κανεις λάθος , διάβασε κτλ. Αμέσως είσαι άσχετος , welcome to my ignore list κτλ ειρωνεια κτλ .

Μόλις είδα την πρώτη σου φράση ,έμεινα . Λέω άμα το κάνουν και οι διαχειριστές πάει χάλασε . - εκτός από τον αστρολαβο - .

Επειδή δεν ήμουν σίγουρος σε ρώτησα . Πίστευα ότι το έλεγες γενικά σαν κατηγορία ανθρώπου γενικά . Που ίσως ισχύει . Δηλαδή εαν παίζεις 6 ώρες την ημέρα συντις υποχρεώσεις δεν έχεις προσωπικές στιγμές . Εκτός εαν είσαι επαγγελματίας σαν τους grubby ,fov . Και βγάζεις φράγκα . Αλλιώς χαλάς τη ζωή σου . Δεν εισαι απλά καμμένος . Έχεις χάσει την ζωή σου και θα σε επηρεάζει διαρκώς στο μέλλον.

Αλλά υπήρχ πιθανότητα να το έλεγες προσωπικά . Εκεί έμεινα .

Για αυτό ζήτησα διευκρίνηση .

Όλα καλά από εμένα .

Ειλικρινά

Και μιλάμε για κάρτα των 500 ευρώ .

Link to comment
Share on other sites

Προειδοποίησα ότι δεν θα επιτρέψω να καταλήξει το θέμα πεδίο αντεγκλήσεων, οπότε προφανώς κλειδώνει. Σταχυολογείστε όσες χρήσιμες γνώμες έχουν γραφεί και πάμε παρακάτω.

 

Στο εξής, τις εξηγήσεις επί προσωπικού σε πμ. Αυστηρά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.