Jump to content



fx5200 για οσους σκοπευουν να την αγορασουν


naz

Recommended Posts

θα τους ελεγα να το ξανασκεφτουν, η δικια μου ειναι μια prolink με 128 μνημη,σε default βγαζει κοντα στα 900 στο 3dmark03.ενω στα ορια της με αερα (λολ) επιασε το παρακατω νουμερο.πραγματικη απογοητευση η καρτα... :119: φαινεται και ο επεξεργαστης για μια συνολικη εικονα

προτεινω να ανεβασετε και εικονες με τις τυπικες αποδοσεις των δικων σας καρτων ετσι ωστε να βοηθηθουν οι μελλοντικοι αγοραστες,οχι οριακες αλλα τυπικες ετσι ωστε να εχουν και πρακτικο νοημα....

post-128-1442173709,3081_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

λολ η ΤνΤ μου βγαζει 1500 περιπου :080: :080: :080: ¨Ειχα παλαιοτερα μια 5200 της ΜΣΙ και ηταν αρκετα καλη επιανα και 7000 ,οστοσο δεν εχω φοτογραφιες τωρα... απο 250/400 ειχε πεξει ανετα 280/500 χαρη στις samsung μνημες ππου ειχε

Link to comment
Share on other sites

H 5200 είναι γνωστό οτι είναι η ντροπή των καρτων γραφικών. Έτρεχα ένα 2001 και δεν άντεξα να το τελειώσω! Πιο γρήγορη ήτανη η GF4 MX-440 μου! Στο 2003, απορώ πως ολοκλήρωσε το test....

Link to comment
Share on other sites

jimmy να απορεις πως δεν την επιασα να την ξελωσω κατα την διαρκεια του τεστ και να την σουταρω απο μπαλκονι.....στα περισσοτερα test κολλαγε στα 1-2 fps....

romel η 5600 σου μου φαινεται δεν παει καλα ε? περιμενα περισσοτερα

Link to comment
Share on other sites

romel η 5600 σου μου φαινεται δεν παει καλα ε? περιμενα περισσοτερα

η 5600 ειναι κοντα στα 2700-2800 αλλα toy romel ειναι ΧΤ αντιθετα με την ΑΤΙ,η nvidia σημειωνει ετσι τα πιο light μοντελα της.

romel@για πες τα ρολογια της.

Link to comment
Share on other sites

η 5600 ειναι κοντα στα 2700-2800 αλλα toy romel ειναι ΧΤ αντιθετα με την ΑΤΙ,η nvidia σημειωνει ετσι τα πιο light μοντελα της.

romel@για πες τα ρολογια της.

Τρεχει 250@450 μαπα δηλαδη το καρπουζι :088:

Απο 5700 και πανω ειναι καλες οι FX...

Link to comment
Share on other sites

για δωστε καμια εικονα απο ati.στην ιδια κατηγορια με την 5200 πιο μοντελο λανσαρει η ατι? παντως εγω για 60 euro που ειχα δωσει πριν κανα 4μηνο νομιζω την πατησα ασχημα....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.