Jump to content



AMD Hyperthreading Patent pending.....


JimmyFox

Recommended Posts

Ολο πονηρα τερτιπια εισαι σκετη Αλεπου εισαι με ολη τη σημασια της λεξης.... :116:

Δε νομιζω να στραβωνεις επειδη λεω μερικα λογακια εναντιον σου καποιες φορες αφου ξερεις οτι κατα βαθος σε :055:

Link to comment
Share on other sites

Ολο πονηρα τερτιπια εισαι σκετη Αλεπου εισαι με ολη τη σημασια της λεξης.... :116:

Δε νομιζω να στραβωνεις επειδη λεω μερικα λογακια εναντιον σου καποιες φορες αφου ξερεις οτι κατα βαθος σε :055:

Μα επειδή είμαι όλο τερτίπια πονηρά με αγαπάς βρε! Και το έχουμε αποδείξει αυτό ουκ ολίγες φορές... :058:

Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα ερθεις χρυσο μου να επισκεφθεις τα Katsumi Labs??

Ευρισκονται οπως ξερεις στην ***** (να μην τα λεμε κι ολα)......... :106: :106: :106:

Απο Οκτωβρη ομως να σε εχω εδω τωρα πηζει το μ****ι μου οπως λεγαμε στον Ε.Σ. :096: :096:

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να στραβωνεις επειδη λεω μερικα λογακια εναντιον σου

Μπα μην ανησυχείς!!! Τον έχω εκπαιδεύσει να ακούει και χειρότερα ( που να δεις τι έχει ακούσει από μένα.... - άσε τις ρουκέτες που τρώει κατακέφαλα στο UΤ2004.... )

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, ένα ωραίο άρθρο για τη λειτουργία των πολλαπλών threads είναι το ακόλουθο.

http://arstechnica.com/paedia/h/hyperthreading/hyperthreading-1.html

Πράγματι. Ήδη έγινε PDF με το PDF Factory για να υπάρχει.... :038: Jimm

Link to comment
Share on other sites

Μπα μην ανησυχείς!!! Τον έχω εκπαιδεύσει να ακούει και χειρότερα ( που να δεις τι έχει ακούσει από μένα.... - άσε τις ρουκέτες που τρώει κατακέφαλα στο UΤ2004.... )

Kαλά ας μην αρχίσουμε να λέμε τι έχει ακούσει ο ένας από τον άλλον γιατί το thread θα κριθεί ακατάλληλο....

Όσο για τις ρουκέτες.... ε αφού στο έχω πει... Είμαι team player... :072: :016:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.