Jump to content



ποιο psu??


Warlord

Recommended Posts

παιδια εχω τα εξης

abit ic7-g vmoded

θα παρω εναν p4 3.2c στον οποιο θα κανω o/c

9800pro 128mb + Tt extreme giant3 (@430/390)

terratec dmx 6fire lt

2x256 Nanya + 1x512 Samsung ddr333(αν κ προσεχως θαντικατασταθουν απο 2x512 ddr400 καλης μαρκας)

2 σκληρους ΑΤΑ 133 (western40gb+maxtor120gb)

dvd-rom teac

cd-r sony

αυτη τη στιγμη εχω 300w psu deer(ουσιαστικα no name) το οποιο σηκωνε τα παραπανω με Mobo asus p4s533 κ p4 2.4b..

θα καταφερει να σηκωσει τα νεα Parts οπως ειναι παραπανω(μαζι κ με τις ddr400 μνημες οταν τις παρω)?

αν οχι ποια ειναι η φτηνοτερη λυση(σε watt κ σε brand)???δε θελω υπερβολικα πραματα που θαναι αχρειαστα(550w-600w Κλπ)...απλα κατι που να κανει καλα τη δουλεια του στο συστημα μου...

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

O φιλος chrismist εχει ενα παρομοιο συστημα με το δικο σου και ειναι μια χαρα με ενα chieftec 360...

Τωρα δε ξερω αν επρεπε να το πω αυτο...δε θελω να πω ΠΑΡΕ-ΠΑΡΕ 360αρι...αν θες να εισαι σιγουρος παρε...αλλα λεω οτι τα 450w+ δεν ειναι το stadar...:)

Επεισης το συστημα που βλεπεις κατω το κραταει το ιδιο psu xωρις το παραμικρο προβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Antec True Power 430. Αθόρυβο, με έλεγχο 2 ανεμηστήρων κουτιού, αλλά εμένα τουλάχιστο δίνει λιγάκι χαμηλές τάσεις, αν και σταθερότατες. Ωστόσω συμφωνώ ότι τα Antec είναι πολύ ακριβά. Πιστεύω και με ένα των 60-70 ευρώ θα κάνεις τη δουλειά σου μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.