Jump to content



3DMark05 Benchmarking database


Rommel

Recommended Posts

  • Replies 477
  • Created
  • Last Reply
Γιώργο σε παρακαλώ πολύ μήν ξαναποστάρεις φωτό από benchmarks...γενικά.

Καλύτερα να χρησιμοποιείς σκέτο γραπτό λόγο...χωρίς πειστήρια...και να ισχυρίζεσαι ότι έχεις πετύχει το ένα ή το άλλο μεγάλο σκόρ.

Είναι καλύτερα έτσι...πίστεψέ με.

Μπά Τάσο δεν νομίζω. Και έτσι ψυχολογικό θα μας δημιουργήσει !!! :013: Η γλώσσα κόκκαλα δεν έχει και κόκκαλα τσακίζει !!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ Αρη ..........ΑΚΟΜΑ...........ΧΡΟΝΙΣΑΜΕ.........Τώρα σου λείπουν ΜΟΝΟ 1500 πόντοι..

:003: Βρε αθεόφοβε...πόσο ρεύμα έχεις δώσει στην κάρτα του παιδιού, θα του την τινάξεις στον αέρα...

Link to comment
Share on other sites

Όσο για τους υπόλοιπους που θέλετε να μου "ban-άρετε" τα benchies , θα πάρω έναν AMD και θα σας δείξω εγώ.........Σα δε ντρεπόσαστε....... :019: :D

Αν πάρεις AMD, θα κάνω μια τελευταία πραξικοπηματική κίνηση:096:, και θα σε βγάλω από τα δίχτια του usergroup του Βάιου να ποστάρεις κανα bench, και ας παραδωθώ μετά στον χλευασμο και τα βασανιστήρια των αιμοσταγών administrators! :082:

Link to comment
Share on other sites

Να κι ένα τελευταίο μ'αυτή την κάρτα.......Μου τελείωσε και το R410 αέριο και το bench είναι με R404 αέριο και η κάρτα πιό χαμηλά από τα αναμενόμενα....

Δεν πειράζει όμως.....είμαστε πλέον στην τέρτατη θέση.........Οι άλλοι τρείς πιό πάνω είναι με dual dual cascades συστήματα σε CPU και κάρτα και στους -100* C......Αργότερα με άλλη κάρτα γιατί αυτή πρέπει να τη στείλω πίσω.......

ΔΕΝ ποστάρω φωτό γιά ευνόητους λόγους παρά μόνο compare url....... :D

C O M P A R E 8083 marks.......

ANTE Άρη τι κάνεις?.......Ακόμα?...... :D

Link to comment
Share on other sites

Κάτι καλύτερο κι' απο μένα πάντα με νορμαλ ψύξη στην κάρτα.

Εδώ

Βρε συ Άρη με συγχωρείς κιόλας που θα το πώ αλλά ΠΑΛΙ άρχισες τα "cheats"......Γιατί δεν τρέχεις ένα bench "as is" - default - και το "φτιάχνεις" πρώτα??.....ΠΑΛΙ με "Bilinear" είσαι και όχι με "optimal" όπως όλοι μας.....Γιατί βρε παιδάκι μου?......Αν δεν μπορείς , άστο το ρημάδι μην το παιδεύεις........ :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.