Jump to content



3DMark05 Benchmarking database


Rommel

Recommended Posts

χαχαχαχα.....καλά να πάθεις Αρη....την πάτησες.

Δεν θα έλεγα ότι την πάτησα. Τώρα βέβαια είναι ένα άλλο θέμα αν θα επιτρέπεται να ποστάρει αυτό το παιδί :D Πάντως και γώ περιμένω να μοντάρω το promie για να αρχίσουν τα καλύτερα bench. Μια καλή κόντρα δεν βλάπτει ειδικά αν τραβήξουμε και την προσοχή των έξω έτσι για να τους δείξουμε οτι και στο Elada κάτι μπορούμε να κάνουμε...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 477
  • Created
  • Last Reply
Δεν θα έλεγα ότι την πάτησα. Τώρα βέβαια είναι ένα άλλο θέμα αν θα επιτρέπεται να ποστάρει αυτό το παιδί :D Πάντως και γώ περιμένω να μοντάρω το promie για να αρχίσουν τα καλύτερα bench. Μια καλή κόντρα δεν βλάπτει ειδικά αν τραβήξουμε και την προσοχή των έξω έτσι για να τους δείξουμε οτι και στο Elada κάτι μπορούμε να κάνουμε...

Μπάάάά........ΜΗΝ αγχώνεσαι.......Από 4016MHz και 4516MHz είχα διαφορά 110 πόντους......Ότι κάνει η κάρτα αλλιώς τίποτα.... :003:

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω μια στιγμουλα κατι και πατε παρακατω. σκευτηκα να κατεβασω και εγω το 3dmark05 για να το δοκιμασω. Καλα δεν θελω να σας ντροπιασω ολους για τα ταπινα σκορ σας, απλα θελω να μου απαντησετε αν θα καταφερω να το τρεξω με την Nvidia MX440 :) (μια δοκιμουλα θελω να κανω για δικες μου συγκρισεις. ρωταω γιατι ειδα κατι για pixel shader 2 αν δεν κανω λαθος...)

Η εκδοση 03 δεν ετρεχε. Καθε φορα που πιγενε να μπει στο τεστ εκανε επανεκινηση. Ολα τα δοκιμασα το προβλημα δεν το ελυσα

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω μια στιγμουλα κατι και πατε παρακατω. σκευτηκα να κατεβασω και εγω το 3dmark05 για να το δοκιμασω. Καλα δεν θελω να σας ντροπιασω ολους για τα ταπινα σκορ σας, απλα θελω να μου απαντησετε αν θα καταφερω να το τρεξω με την Nvidia MX440 :) (μια δοκιμουλα θελω να κανω για δικες μου συγκρισεις. ρωταω γιατι ειδα κατι για pixel shader 2 αν δεν κανω λαθος...)

Η εκδοση 03 δεν ετρεχε. Καθε φορα που πιγενε να μπει στο τεστ εκανε επανεκινηση. Ολα τα δοκιμασα το προβλημα δεν το ελυσα

Μπά.....δεν το βλέπω να το τρέχεις με την MX440........έχω κι εγώ τέτοια κάρτα αλλά τίποτα........

Link to comment
Share on other sites

Σσσσσσ........ΔΕΝ με έχουν πάρει χαμπάρι ακόμα........σσσσσσσσττττττ...... :001:

Γιώργο σε παρακαλώ πολύ μήν ξαναποστάρεις φωτό από benchmarks...γενικά.

Καλύτερα να χρησιμοποιείς σκέτο γραπτό λόγο...χωρίς πειστήρια...και να ισχυρίζεσαι ότι έχεις πετύχει το ένα ή το άλλο μεγάλο σκόρ.

Είναι καλύτερα έτσι...πίστεψέ με.

Με αυτό τον τρόπο...ο καθένας μας θα μπορεί να τρέφει αυταπάτες....ότι ίσως δεν είναι αληθινό αυτό που βλέπει.

Εχει διαφορά έτσι...από το να βλέπει κατάφατσα το φωτογραφικό πειστήριο.

Είναι θέμα ψυχολογίας. :010:

Υ.Σ.

...στο μεταξύ...μαζεύουμε λεφτά για 2 6800 ULTRA σε SLI ...για να σε τσακίσουμε :031:

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο σε παρακαλώ πολύ μήν ξαναποστάρεις φωτό από benchmarks...γενικά.

Καλύτερα να χρησιμοποιείς σκέτο γραπτό λόγο...χωρίς πειστήρια...και να ισχυρίζεσαι ότι έχεις πετύχει το ένα ή το άλλο μεγάλο σκόρ.

Είναι καλύτερα έτσι...πίστεψέ με.

Με αυτό τον τρόπο...ο καθένας μας θα μπορεί να τρέφει αυταπάτες....ότι ίσως δεν είναι αληθινό αυτό που βλέπει.

Εχει διαφορά έτσι...από το να βλέπει κατάφατσα το φωτογραφικό πειστήριο.

Είναι θέμα ψυχολογίας. :010:

Υ.Σ.

...στο μεταξύ...μαζεύουμε λεφτά για 2 6800 ULTRA σε SLI ...για να σε τσακίσουμε :031:

Χε,χε,χε.........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.