Jump to content



Αξίζει η tv στον υπολογιστή


Einstain

Recommended Posts

Έριχνα εχτές μια ματιά στο site και μόλις είδα την περιγραφή από κάτω κατευθείαν θυμήθηκα το post σου! :D

Με 49€ + ΦΠΑ για την expert μην κοιτάξεις αλλού. Κατευθείαν Leadtek....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εγώ έχω την pinnacle pc-tv pro και είμαι αρκετά ευχαρηστιμένος :)

Χμμ στείλε email στην Pinnacle για να έχουν και ένα χρήστη που είναι ευχαριστημένος απ'τα προϊόντα τους! (σοβαρά δες τα forum να δεις τι βρισίδι έπεφτε! :075: ) :033:

Προφανώς κι εγώ είμαι άλλος ένας χρήστης Pinnacle που με το 2ο RMA η κάρτα δούλεψε με συνδιασμό των παλιών και καινούργιων drivers. Πάλι καλά που υπήρχε και το DScaler να βλέπουμε χωρίς εγκατεστημένους drivers.

Πάντως μου αρέσει που όλοι δίνετε στον αδερφό σας την Pinnacle :109:

Link to comment
Share on other sites

Ζηλεψα με τις καρτες που λετε και λεω να παρω μια :003: .Ειδα την LEADTEK 2000 XP EXPERT οπως λετε ολοι απο προσωπικη εμπειρια οτι η LEADTEK ειναι καλη σε σχεση με τα λευτα της.Επειδη δεν εχω ιδεα απο ιδιοτητες των καρτων αυτον η συγκεκριμενη ειναι καλη?Με εδιαφερει πιο πολλυ να κανω εγγραφη ενος προγραμματος και να το γραφω σε dvd η σε αρχειο στο pc.τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι.

Γενικά μόνο τις κάρτες της Leadtek και της Terratec εμπιστεύομαι εγώ απόλυτα όσον αφορά συμβατότητα/software/ποιότητα με την terratec να υπερέχει στην ποιότητα και η Leadtek στο software.

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστω εκτος απο τον γερμανο μπορω να την βρω πουθενα αλλου?Μιας και το e-shop δεν το εχει.. :108:Επισης υπαρχει και η LEADTEK 2000 XP Deluxe στην ιδια τιμη.Μπορει να με βοηθησει καποιος ποια η διαφορα της με την Expert? :102: Να δω ποια θα παρω

Link to comment
Share on other sites

Η Deluxe έχει το BT878Α για αποκωδικοποίηση του τηλεοπτικού σήματος και επίσης είναι ΜΟΝΟΦΩΝΙΚΗ όσον αφορά το τηλεοπτικό σήμα μέσω του TV Tuner.

Αν στείλεις εικόνα μέσω π.χ. κάποιου VCR στο S-Video in/Composite in δεν έχεις πρόβλημα μιας και τον ήχο τον στέλνεις στο audio in της κάρτας στερεοφωνικά. Ο ήχος όμως που θα παίρνεις από το Tuner της κάρτας ( με άλλα λόγια από την κεραία ) θα είναι μονοφωνικός.

Το μόνο υπέρ του BT878 είναι η ύπαρξη προγραμμάτων για F*lmnet. Αλλά δεν αξίζει και τόσο τον κόπο. Μέτρια εικόνα έως κακή ανάλογα το τηλεοπτικό σήμα στην περιοχή σου, χωρίς ήχο και ασταθής σε οτιδήποτε λειτουργικό εκτός των 98/Me.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.