Jump to content



YAMADA DVX-6700 ... (ήρθαν και επεξεργάζονται)


apotsi

Recommended Posts

Παρήγγειλα από το pixmania.com δύο κομμάτια από το παραπάνω. Η τιμή... απλά ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ !!! μόνο 65€ (εγώ τα παρήγγειλα με 66€). Και 20€ τα μεταφορικά.... ΤΙΠΟΤΑ !!! Δείτε εδώ.

Άντε να δούμε πώς θα τα πηγαίνουν με τους .srt ελληνικούς υπότιτλους....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply
ειναι το μονο πραγμα που δεν εχω δει στην πραξη ( οι υποτιτλοι)

κατα τα αλλα το μηχανιμα ειναι αψογο

8ο)

μεγιες

Ευχαριστώ πολύ.... όσο για το άλλο...

Κοίτα εδώ .

χε χε χε... όποιος ψάχνει, βρίσκει....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες.... Το μηχανάκι είναι άψογο... Μου ήρθε ένα τελικά (λόγω λάθους του PixMania.com, θα μου στείλουν και το άλλο). Έβαλα λοιπόν να παίξω ένα divx με ελληνικούς .srt υπότιτλους... Δεν τους έπαιζε... Λέω "δεν βάζω το firmware"...

Εεε... και το έβαλα... Τους έπαιξε κανονικότατα και διόρθωσε και ένα bug του αρχικού firmware (της YAMADA) που όταν έκανες το Fast Forward σε ένα divx file, μετά δεν άκουγες αυτά που έλεγαν, αλλά άλλα από άλλο κομμάτι της ταινίας. Πολύ καλός και εύχρηστος browser (το divx ήταν σε subfolder) και το καινούριο firmware αντικατέστησε την αρχική εικόνα (μια βαρετή γκρίζα της Yamada) με flower.jpg αυτή.... (χωρίς τα πάνω-πάνω μπλε γράμματα)

Πολύ πιό όμορφο... Χάρηκα πολύ γι' αυτή την αγορά μου...

Και έχει και συνεχές development το συγκεκριμένο και το προηγούμενο μοντέλο του (DVX-6600) από πολλούς στο www.my-yamada.co.uk

Link to comment
Share on other sites

του vosub του δεινω το .ifo του dvd και μου βγαζει

2 αρχεια .idx και .sub

επισης το autogk που κανει αυτοματα αυτη την διαδικασια

βγαζει .idx και .rar (το rar αρχειο ειναι συμπιεσμενο .sub)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μπορείς να το κατεβάσεις από εδώ

http://mtz.softpedia.com/index.php?option=com_weblinks&catid=2&Itemid=4

και είναι το Yamada6700_V1_Mtz

Να ακολουθήσεις σωστά τις οδηγίες. Μετά το firmware upgrade να κάνεις reset στα default μέσα από το setup του.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.