Jump to content



αθορυβη ψυκτρα για barton 2500


medthom

Recommended Posts

παίζει και η mobo για ορισμένες ψύκτρες που είναι τεράστιες , και ας έχεισ το σωστό socket (η δικιά σου δεν έχει πρόβλημα) . Εγώ αποφάσισα για Tt silent boost , δευτέρα πρωί πρωί .. madthom θέλω σύγκρηση ;]

Link to comment
Share on other sites

παίζει και η mobo για ορισμένες ψύκτρες που είναι τεράστιες , και ας έχεισ το σωστό socket (η δικιά σου δεν έχει πρόβλημα) . Εγώ αποφάσισα για Tt silent boost , δευτέρα πρωί πρωί .. madthom θέλω σύγκρηση ;]

δευτερα πρωι παω να την χτυπησω και γω...

Link to comment
Share on other sites

spresv θεωρούσα τις slk πολύ καλές ψύκτρες .. την έχεις δουλέψει την silent boost ?

Την Silent Boost οχι δεν την εχω δουλεψει. Ειναι μια volcano με αθορυβο φανακι. Επειδη εχουν περασει 2 polo απ τα χερακια μου, σου λεω οτι δεν ειναι οτι καλυτερο μπορεις να παρεις....

Εαν η μητρικη σου εχει τρυπες, παρε thermaltake Silent Tower ή Thermaltake Tower 112 (θα παθεις τραμπακουλο). Η δευτερη δεν εχει φανακι. Με ενα smart fan η enermax 9ρι θα εισαι jet.

Εαν σε περιοριζει η ελειψη τρυπων, παρε slk. Ασε τη silent boost για αλλη φορα...

Υ.Γ: Οσες σου προτεινω τις εχω δοκιμασει

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω τρύπες ;p . Tότε γιατί slk ... ?

Γιατι η slk μαζι με ενα enermax 9ρι, ειναι σαφως καλλυτερη απο τη silent boost..

δεν έχω τρύπες ;p.

Παλι καλα, γιατι αμα εβλεπες την tower θα σε επιανε η καρδια σου! :077: :077:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.