Jump to content



Και ξαφνικά....


pagourix

Recommended Posts

δυστηχώς όχι......δεν μπορω να καταλάβω τι στο καλό έγινε.....τον σκληρό έβγαλα και έβαλα χωρίς να πειράξω τπτ απολύτως....τα έχω βγάλει και έχω ξαναβάλει όλα 100 φορές....διάβασα άλλες τόσες το Manual τι στο καλο έχει γίνει? ούτε το tip με την μπαταρία πιάνει....

οταν βγαζεις το την μπαταρια πρεπει το τροφοδοτικο να ειναι τελειως κλειστο(να μην περνει καν ρευμα)!(γιατι αποτι καταλαβα απλα εβγαλες την μπαταρια και περιμενες)

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ακούς κάποιο μπιπ ακόμα και με τα βασικά ή αν έχεις αφαιρέσει κάποιο από αυτά (πχ μνήμες ή κάρτα γραφικών , μάλλον το πιο πιυανό είναι ότι σε χαιρέτησε η μητρική πλακέτα.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση να εχει καει το BIOS οταν βγηκε ο δισκος απο στατικο ηλεκτρισμο απο τα χερια...το εχω συναντησει αυτο...ειναι βεβαια ακραια περιπτωση αλλα συμβαινει..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδια έστειλα την μητρική στο e-shop να την κοιτάξουν και μου είπαν ότι δουλέυει ρολόι και μου την στείλανε πίσω....ξαναδοκιμάζω και πάλι ανάβει αλλά η οθόνη δεν ανάβει....αλλα βγάζει πάλι μηνύματα......ΜΗΠΩΣ λεω ΜΗΠΩΣ φταίνε τελικά οι 2 μνήμες Kingston 256?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.