Jump to content



Καταλαβαίνεις οτι ασχολείσαι πολυ με pc όταν...


ison

Recommended Posts

Καταλαβαινεις οτι ασχολησε πολυ με pc οταν...

1)Μετα απο μεθυσι και ενω ολοι εχουν πονοκεφαλο εσυ πετας μπλε οθονη

2)Αν σε πρηζει η γκομενα σου την απειλεις οτι θα την στειλεις για rma...στο πλαισιο!!

3)Εχεις μονταρει απο την ξυριστικη μηχανη μεχρι το θερμοσιφωνα ετσι για να δωσουν το κατι παραπανω.

4)Οταν ενεργησε σκεφτεσαι ποσο παροχη δινει η αντλια στο καζανακι και αν θα εκανε στην καινουργια σου υδροψυξη.

5)Οταν γνωριζεις καινουργια γκομενα πρεπει να τησ κανεις install για να την μπαλαμουτιασεις

6)Μιλας στον υπολογιστη λες και ηταν φιλος σου

7)εχεις βαλει κουρτινες τις οποιες εχει πλεξει η γιαγια σου στο παραθυρο του case σου.

8)γραφεις ανουσια thread μονο και μονο επειδη δεν εχεις τπτ αλλο καλυτερο να κανεις(καλη ωρα:D )

9)παθαινεις ονειρωξη οταν ονειρευσε το ddr maximizer του hipro.

10)εχεις παπια και γιογιο στο δωματιο για να μην χρειαστει να πας στην τουαλετα και διακοψεις το αγαπημενο σου χομπυ.

11)δεν χρησιμοποιεις τα παραπανω γιατι και παλι χανεις χρονο

αντε συνεχιστε πολυ μου ερθει εμπνευση θα γραψω και αλλα...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 531
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ison [Σήμερα, στις 16:32]

Καταλαβαινεις οτι ασχολησε πολυ με pc οταν...

9)παθαινεις ονειρωξη οταν ονειρευσε το ddr maximizer του hipro.

Έτσι όπως καταντήσανε το forum με τα avatar τους Zax, vdeser, Samael, Chroma κλπ:

9)παθαινεις ονειρωξη οταν ονειρευσαι τον κ@λo του Endu

:D

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις στο σπίτι, κατουριέσαι κάργα και δεν πατάς το power γιατι το πισι ειναι παντα ανοικτο, αλλα κουνας το ποντικι ώστε μεχρι να γυρίσεις να έχει ανοιξει η οθονη /me guilty

Link to comment
Share on other sites

Γυρίζεις Θεσσαλονίκη ύστερα από 13 ώρες ταξίδι με λεωφορείο, είναι 10:30 το βράδυ, κάνεις format, τελειώνεις μέσα σε 4 ώρες το format, κατά τις 2 με 2:30 ανεβαίνεις στην ταράτσα κουβαλώντας τον ιστό(3 μέτρα) μαζί με την κεραία από τις σκάλες(4 όροφοι) σιγά σιγά να μην σε ακούσουν οι υπόλοιποι στην πολυκατοικία(βρίζεις κάθε φορά που χτυπά ο γ@μ@νος σωλήνας στους τοίχους και στα σκαλοπάτια) για να στήσεις το ασύρματο. Τελικά στις 4:30 έχεις ένα pc με δίκτυο και μπορείς πλέον να αλλάξεις και ρούχα...

Ξέρω έναν που το έχει κάνει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dfragos

Γυρίζεις Θεσσαλονίκη ύστερα από 13 ώρες ταξίδι με λεωφορείο, είναι 10:30 το βράδυ, κάνεις format, τελειώνεις μέσα σε 4 ώρες το format, κατά τις 2 με 2:30 ανεβαίνεις στην ταράτσα κουβαλώντας τον ιστό(3 μέτρα) μαζί με την κεραία από τις σκάλες(4 όροφοι) σιγά σιγά να μην σε ακούσουν οι υπόλοιποι στην πολυκατοικία(βρίζεις κάθε φορά που χτυπά ο γ@μ@νος σωλήνας στους τοίχους και στα σκαλοπάτια) για να στήσεις το ασύρματο. Τελικά στις 4:30 έχεις ένα pc με δίκτυο και μπορείς πλέον να αλλάξεις και ρούχα...

Ξέρω έναν που το έχει κάνει...

Υποκλίνομαι ευλαβικά, αυτό κερδίζει ακόμα και να κάνεις sex υπό το μπλε φωτισμό του memtest /me guilty?

Link to comment
Share on other sites

Όταν μισοκοιμισμένος στις 5 το πρωί, ανοίγεις τα βλέφαρα, το gamepad στα χέρια και απορείς που το circuit που ξεκίνησες μισή ώρα πριν στο nfsu2, δεν έχει τελειώσει.... μόλις συνέλθεις λίγο καταλαβαίνεις ότι το μαύρο σηματάκι στην οθόνη σημαίνει ότι τρέχεις ανάποδα στην πίστα.....

Link to comment
Share on other sites

Παιζεις το αγαπημενο σου game(NFSU2), η γυναικα ξυπναει(10 το πρωι Σαββατου) σου λεει να πιειτε καφε, την γραφεις, πινει καφε μονη, σου λεει να πατε για ψωνια, την γραφεις, παει στο σουπερ μονη, γυριζει, μαγειρευει, βλεπει τα μεσημεριαναδικα, ξυπναει, τρωει, ξαναπινει καφε, σε κραζει, τα παιρνεις, μαλλωνετε....φευγει απο το σπιτι μες τα νευρα και εσυ φυσικα καθεσαι ηρεμος πλεον να απολαυσεις το παιχνιδι μεχρι την αλλη μερα το πρωι.

Αυτο ειμαι σιγουρος οτι το εχουν κανει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

Μπαίνεις στο σπίτι, κατουριέσαι κάργα και δεν πατάς το power γιατι το πισι ειναι παντα ανοικτο, αλλα κουνας το ποντικι ώστε μεχρι να γυρίσεις να έχει ανοιξει η οθονη /me guilty

Αρχική απάντηση από chroma

Μπαίνεις στο σπίτι, κατουριέσαι κάργα αλλά πατάς το power ώστε μεχρι να γυρίσεις να έχει μπει στα windows /me guilty

ελιωσα στο γελιο LOLOLOLOL

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Παιζεις το αγαπημενο σου game(NFSU2), η γυναικα ξυπναει(10 το πρωι Σαββατου) σου λεει να πιειτε καφε, την γραφεις, πινει καφε μονη, σου λεει να πατε για ψωνια, την γραφεις, παει στο σουπερ μονη, γυριζει, μαγειρευει, βλεπει τα μεσημεριαναδικα, ξυπναει, τρωει, ξαναπινει καφε, σε κραζει, τα παιρνεις, μαλλωνετε....φευγει απο το σπιτι μες τα νευρα και εσυ φυσικα καθεσαι ηρεμος πλεον να απολαυσεις το παιχνιδι μεχρι την αλλη μερα το πρωι.

Αυτο ειμαι σιγουρος οτι το εχουν κανει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ.

Παρών και το παιχνιδι που ειχε γινει starcraft (εννοειτε online) εκει εκανα και το προσωπικο μου ρεκορ.13 ωρες σερι με 2 διαλλειματα για κατουρημα.Αντε τωρα εγω να μην εχω προστατη σαν 40.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 17:09]

Παιζεις το αγαπημενο σου game(NFSU2), η γυναικα ξυπναει(10 το πρωι Σαββατου) σου λεει να πιειτε καφε, την γραφεις, πινει καφε μονη, σου λεει να πατε για ψωνια, την γραφεις, παει στο σουπερ μονη, γυριζει, μαγειρευει, βλεπει τα μεσημεριαναδικα, ξυπναει, τρωει, ξαναπινει καφε, σε κραζει, τα παιρνεις, μαλλωνετε....φευγει απο το σπιτι μες τα νευρα και εσυ φυσικα καθεσαι ηρεμος πλεον να απολαυσεις το παιχνιδι μεχρι την αλλη μερα το πρωι.

Αυτο ειμαι σιγουρος οτι το εχουν κανει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ.

Zάχο κορυφαίος :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison

Καταλαβαινεις οτι ασχολησε πολυ με pc οταν...

Το 1ο πραγμα που σκευτεσαι εχοντας κανει sex ειναι να σερφαρεις με ενα τσιγαρακι ή να κανεις για καμια ωριτσα gaming... :look:

(και φυσικα η κυρα να σε κρααααζει....)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 17:08]

Όταν μισοκοιμισμένος στις 5 το πρωί, ανοίγεις τα βλέφαρα, το gamepad στα χέρια και απορείς που το circuit που ξεκίνησες μισή ώρα πριν στο nfsu2, δεν έχει τελειώσει.... μόλις συνέλθεις λίγο καταλαβαίνεις ότι το μαύρο σηματάκι στην οθόνη σημαίνει ότι ....

πάλι έτρωγες profi με τα χέρια και δεν πέτυχες το off button της DELL

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.