Jump to content



πολύ χαμηλή ταχύτητα upload !!! 6kb/s αντι για 128


nickthegreek21

Recommended Posts

έχω σύνδεση adsl 384/128 και ξαφνικά δεν μπορούσα να επικοινωνήσω με κανέναν φωνητικά μέσο του σκύρε και του msn. έκανα ένα test τις σύνδεσης μου . μου βρήκε περίπου 222 download και upload κάπου 6 !!! φτάει ο ISP η κάτι άλλο???

Link to comment
Share on other sites

έχω σύνδεση adsl 384/128 και ξαφνικά δεν μπορούσα να επικοινωνήσω με κανέναν φωνητικά μέσο του σκύρε και του msn. έκανα ένα test τις σύνδεσης μου . μου βρήκε περίπου 222 download και upload κάπου 6 !!! φτάει ο ISP η κάτι άλλο???

Oταν εκανες το τεστ κατεβαζες τπτ? Μιλαγες στο scype μηπως γιατι τεσπα αν δεν εκανες τπτ παρε τον πΟΤΕ τηλεφωνο! ! ! Εμενα μονο το upload ειναι της προκοπης το download οποτε του ***λωσει τοτε δουλευει σωστα... Επισης αν παιζεις καποιο game θα εχεις προβλημα στα ping... (αναλογα και το game βεβαια!)

Link to comment
Share on other sites

Το msn messenger παιζει μια χαρα, ακομα και σε isdn (και σε pstn!). Αν τωρα θέλεις να τηλεφωνεις σε σταθερα και σε κινητα εσωτερικο/εξωτερικο μεσω net,αφου εχεις HOL βρε παιδακι μου, γιατι ασχολεισαι με το skype? Ενεργοποιησε το evoice απο την hol.

εδιτ: για το skype εχω δει και σε αλλα φορα οτι εχει κατι παρομοια προβληματα με dsl (ενω ας πουμε με isdn μπορει να πηγαινει σφαιρα)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.