Jump to content



p4 3.2 temperatures?


cakrit1442169096

Recommended Posts

Mια καλή ερώτηση... αν υπάρχει κανείς που να έχει ακόμα boxed ψύκτρα πάνω σε p4 3.2 μπορεί να μου πει σε τι θερμοκρασίες δουλέυει? σύστημα και cpu?

ty

Link to comment
Share on other sites

Aν εχεις καποιο prob με τις temp σου αν μπορεις να μας τις πεις για να σε βοηθησουμε :D! Eπισης μην ξεχασεις να αναφερεις το μοντελο της μητρικης σου. Καποιες μητρικες λενε οτι θελουν...

Link to comment
Share on other sites

Mια καλή ερώτηση... αν υπάρχει κανείς που να έχει ακόμα boxed ψύκτρα πάνω σε p4 3.2 μπορεί να μου πει σε τι θερμοκρασίες δουλέυει? σύστημα και cpu?

ty

Με τον 3.2E aπο bios εχω 50-65 και απο windows 40-55 με το προγραμμα τις msi .To συστημα απο 25-35 βαθμους

Η μητρικη ειναι msi 865 pe neo2-V

Link to comment
Share on other sites

ok. Απλά ήθελα ένα μέτρο σύγκρισης για το reserator.. Δεν πάει και άσχημα... 43 idle 46 full load.

Στο idle δεν έχει διαφορά αλλά στο full load κάτι λέει....

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες

Link to comment
Share on other sites

ok. Απλά ήθελα ένα μέτρο σύγκρισης για το reserator.. Δεν πάει και άσχημα... 43 idle 46 full load.

Στο idle δεν έχει διαφορά αλλά στο full load κάτι λέει....

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες

Μηπως πρεπει να μεταφερφει τωρα στην υδροψυξη?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.