Jump to content



Plexy στην Θεσσαλονίκη


sakis_the_fraud

Recommended Posts

κουτιανουδης ..οπως προειπαν..

εχει γελιο ο τυπος ειναι αναλογα με τις μερες του...

αμα μπεις και μιλαει με κανεναν(μπορει να λενε και για μπαλα) ,ασχετα τι λενε ..μην διακοψεις ..φορτωνει..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ.......:D

Για να μην παρεξηγηθώ με το εγω δεν εννοούσα οτι πουλάω πλέξυ αλλά οτι ξέρω που μπορείς να βρείς πλέξυ ,αστειευόμενος με την τρόπο που έκανε την ερώτηση ο Σάκης

Και για να είμαι και στο θέμα

Acryl Design

11o χλμ Θεσσαλονίκης-Χαλκηδόνας.Εχει τα πάντα απο πλεξυ αλλα και φτιάχνει και κατασκευές Εχω δει επίσης και ένα μεγαλο καταστημα με κατασκευές πλέξυ πανω στον δρόμο απο Ευοσμο για Ηλιούπολη Αν ο Σακης το βρήκε ας μας πει την διεύθυνση

Επισης κάθε καταστημα που κάνει φωτεινές επιγραφές θα μπορεέσει να σε εξυπηρετήσει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Acryl Design

11o χλμ Θεσσαλονίκης-Χαλκηδόνας.Εχει τα πάντα απο πλεξυ αλλα και φτιάχνει και κατασκευές Εχω δει επίσης και ένα μεγαλο καταστημα με κατασκευές πλέξυ πανω στον δρόμο απο Ευοσμο για Ηλιούπολη Αν ο Σακης το βρήκε ας μας πει την διεύθυνση

Το βρηκα! :D

και η καρτουλα με διευθυνσεις και τηλεφωνα...

[ATTACH]2586[/ATTACH]

thanks eleven! ;)

post-543-1414343105,2076_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα! :D

και η καρτουλα με διευθυνσεις και τηλεφωνα...

thanks eleven! ;)

Ωραίος ο Σακης .....:)

Βασικά όμως εννοούσα την διεύθυνση για το μαγαζι στον Εύοσμο ,αλλά και αυτη χρήσιμη είναι

Τελικά βρήκες αυτό που ήθελες?

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Σακης .....:)

Βασικά όμως εννοούσα την διεύθυνση για το μαγαζι στον Εύοσμο ,αλλά και αυτη χρήσιμη είναι

Τελικά βρήκες αυτό που ήθελες?

το υποκαταστημα ειναι στον Εύοσμο! :p

το πηρα το plexy, λιγη δουλεια θελει ακομη και ετοιμο.

μαλλον σημερα το απογευμα... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Aφου γύρισα ολη την θεσσαλονίκη με τα ποδιά γιατί ο άπληστος ΝP δεν έχει χρόνο να πάει να με πάρει..

Εχει ένα μαγαζί με επιγραφές στην περιοχή Αγελλάκη στο κάπου γύρω του Harryspot..

Αφού ζήτησα ένα κομμάτι 60x60 3mm,με λέει ο τυπάς οτι αγοράζει το plexy 28€+ΦΠΑ επικαλούμενος οτι το πετρέλαιο εχει ακριβύνει και οτι θέλει αμοιβή για το κόψιμο και οτι θα με εβγενε κανενα 40€.

GV says: Δεν χτυπάς το κεφάλι σου να βαρέσουν τα αυτια΄ς παλαμάκια?(με βολιώτικη προφορά)

Αφου δεν βρήκαμε τύχη εκεί,(ρωτώντας πας στην πόλη),ο δρόμος μας έβγαλε Αγιου Δημητριού απέναντι απο την ΔΕΗ..28€ και αυτός..lol

Τελος απο τα ψηλά κατεβήκαμε στον Βαρδάρη απέναντι απο την αστυνομια σε ενα μαγαζι που πουλαει εξοπλισμο για καταστηματα..56€ το 60x60.

H εκδρομη σταματησε εκει γιατι το ποδαρακια καηκαν.

:Dbanana

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.