Jump to content



Σημαντική απόφαση.......


St3r

Recommended Posts

Δεν νομίζω ότι όλι εδω είναι amdάδες και λένε καλά λόγια για την Αmd

Και γω έχω έναν P4 και έναν P3 αλλα ξέρω ότι ο Α64 συγκρινόμενος με τον P4 είναι πολύ καλύτερος αυτην περίοδο. Οπως είπαν και πιο πάνω ψάξε για κανα συγκριτικο στο google.

Link to comment
Share on other sites

Ok ίσως να είμαι λίγο δύσπιστος ως προς την επιλογή "athlion" συγγνώμη θέλω να πω "athlon" ,για αυτό άμα μπορείτε ποστάρετε και κανένα benchmark test και μην είστε μονο στα λόγια ;);););)έτσι ίσος και να με πείσετε ως προς ένα σημείο...

(Oσοι άλλοι θέλετε να πάρετε θέση πάνω στο θέμα postarete τη γνώμη σας πάνω στα δύο cpu)

Eυχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Nα ποστάρουμε benchmarks κλπ και σε αυτο το thread για να αποδείξουμε τα αυτονόητα δε νομίζω οτι είναι απαραίτητο. Το internet όπως και το ίδιο το forum έχει πολλά. Αρκεί να ψάξεις. Google για το net, Search για το forum.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότινα Athlon64 διότι δεν σε κλέβουν και φυσικά δεν είναι τόσο μεταβατικούρες οσο το LGA.

Εάν θές τόσο πολύ intel περίμενε να έρθουν καλές μητρικές με i955 και Pentium4 64Bit

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.