Jump to content



3DMark03 Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

  • Replies 748
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ταραμας

Πάμε αλλη μια χαλαρά :jump: σε εφαγα λάχανο RootX :D τώρα θα με κάνεις moderator :flex:

Δεν παίζουμε με ίδιες κάρτες φίλε, το τελευταίο σκορ που ανέβασα, είναι με 6800gt, ανεμιστήρα στο low :)...αν ξεπεράσεις και αυτό, το συζητάμε

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ταραμας

Καλά εε πολύ απλά δεν παίζεστε :D

τι έγινε ρε τεράστιοι? δεν σηκώνετε λίγη πλάκα?

RootX

θέλεις 14κ, δεν το βλέπω δύσκολο αρκεί να μου δοθεί η ευκαιρία, μετά τα 13800 έρχονται και τα 14κ δεν θα τρέξω κιόλας, αλλά κάτι που με παραξενεύει και το έχω ξαναρωτήσει χαρίς να πάρω απάντηση είναι γιατί όποιος μου δείχνει τέτοια νούμερα δεν έχει κάνει όλα τα τέστ? όπως και νάχει δεν θα κάτσω τώρα να φτιάξω μηχάνημα για το σκόρ, θα έρθει μόνο του.

Δεν υπάρχει λόγος να τρέξουν τα υπόλοιπα test βρε, τσάμπα χρόνος είναι, αφού τα cpu tests, multimedia κλπ που μετράει, δεν προσθέτουν/αφαιρούν κάτι από το αποτέλεσμα του 3dmark.... αν δεν έχεις ξεκλείδωτη έκδοση, μόλις τελειώσε το mother nature και ξεκινήσει το cpu test, πατάς escape....

Εννοείται ότι κάνουμε πλάκα, αλλίμονο.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.