Jump to content



Απόψη για τροφοδοτικό


y3k

Recommended Posts

Καλησπέρα, θέλω να πάρω ένα τροφοδοτικό Levicom 350Watt Dual fan και θέλω να ρωτήσω εάν είναι καλά και αξιόπιστα... Overclocking δεν πρόκιτε να κάνω ούτε τίποτα τέτιο.

Ευχαριστώ :096:

Link to comment
Share on other sites

εχω Heroichi 385W,το φορτωμενο με σκληρους και πισι μου εχει να κλεισει κατι μηνες(λογω SETI) κανενα προβλημα.

Θα στο προτεινα.

(εχει χαμηλη 12αρα 18Α αλλα αφου δεν σε ασχολησε με o/c δεν νομιζω οτι σε αποσχολει αμεσα)

Link to comment
Share on other sites

60e και σκεύτομαι να πάρω Heroichi 350W :062:

Α... δεν θα πάρω απο πλαίσιο τίποτα... απο αλλού να προτείνετε λολ

Αντι-πλαίσιο

Για €60 χαλαρά το Chieftec 420W.

Αλλά γιατί όχι από Πλαίσιο? Τόσο κακές εμπειρίες έχεις από εκεί?

Αν ναι μπορώ να σου δώσω αυτό που έχω καβάτζα ;)

Aπό το eshop μπορείς να πάρει το Fortron 400W.

http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.700207

Link to comment
Share on other sites

Α... έχω και άλλη μια ερώτηση... και για να μην ανοίξω νέο thread θα το ρωτήσω εδώ... έχω ένα UPS 600VAC εχω επίσης 17 crt και θα βάλω 420 ή 400w psu θα αντέξει? ή θέλει 1200VAC

(δεν έχω εκτυπωτές η scanner κτλπ μόνο τα βασικά)

Ευχαριστώ βασίζομε στις απαντήσεις σας :)

--

Jimmy δεν πέρνω κάτι αν δε το δώ πρώτα, δε ψωνίζω απο ε-σοπ ουτε θέλω μεταχειρισμένα :Ρ (πες με κομπλεξικία) :Ρ ευχαριστω πάντως.

:070: (-=Αντι-πλαισιο=-) :021: :094: :094: :014: :035:

Link to comment
Share on other sites

Απο πλαισιο τα μισα που πηρα είχαν προβλήμα, τέλος πάντων δεν ξανακάνω λάθη πια...απο ε-σοπ, δεν αγορασα ποτε ουτε προκειτε, εχω δεί και αλλα παιδια απο εδω.. που είχαν προβλήματα με διαφορα προϊοντα του ε-σοπ και δεν θέλω...

αναγκάζομε να αλάξω τροφοδοτικό γιατι αυτο που πήρα απο το πλαισιο... κανει θόρυβο με την MSI 865Neo-2-PFISR και με την Gigabyte 8IPE1000G Rev4.0 ασε που ζεστένετε γρήγορα...τέλος πάντων...

ΑΑΑ... το λεβικομ θα πάρω τελικα διοτι εαν αποδιχτεί σκάρτο θα έχω να δέρνω τον madkiller :p

Link to comment
Share on other sites

Levicom 350W black power, καλό είναι και τα ανεμιστιράκια δουλεύουν και αφου κλείσει ο υπολογιστής μέχρι να φέρουν το τροφοδοτικό σε μια νορμαλ θερμοκρασια, πραγματικά πολύ καλο.

εχει ακομα και ξεχωριστα καλώδια για σατα και καλοδιο GND :097: :042:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.