Jump to content



Drivers Forceware&Modded


Necro

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Γιατί δεν περιλαμβάνει και το physx? Τους ήταν μεγάλος κόπος?

Έχω χάσει λίγο τη μπάλα να σου πω την αλήθεια, κάποιοι το έχουν νομίζω αλλά δε ξέρω αν έχουν κυκλοφορήσει, πλέον απλά ενημερώνω με λινκς

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν περιλαμβάνει και το physx? Τους ήταν μεγάλος κόπος?

Αποφασίσαμε εδώ στα κεντρικά της nvidia πως δεν τους χρειάζονται όλοι (κι όντως έτσι είναι) κι έτσι τους μοιράζουμε από δω:

http://www.nvidia.com/content/forcewithin/us/download.asp

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Καλησπέρα.Αυτοί κάνουν και για laptopάκι με 8400GS;

Στο site της NVIDIA που πήγα έχει τους 178.13 με μέγεθος 86ΜΒ ενώ στο link που σε πάει στου Γιάννη του γκουρού το μέγεθος είναι 31,6ΜΒ.Τι γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

178.24 WHQL

Necro{Demon} added 3 Minutes and 9 Seconds later...

Καλησπέρα.Αυτοί κάνουν και για laptopάκι με 8400GS;

Στο site της NVIDIA που πήγα έχει τους 178.13 με μέγεθος 86ΜΒ ενώ στο link που σε πάει στου Γιάννη του γκουρού το μέγεθος είναι 31,6ΜΒ.Τι γίνεται;

Συνήθως το μέγεθος έχει να κάνει με τις διαφορετικές εκδόσεις για γλώσσες, δηλαδήγ είναι το international download ενώ το μικρό θα είναι πχ μόνο η αγγλική έκδοση. Αν κατάλαβα καλά την απορία... για το θέμα με τα laptop, δες ποια υποστηρίζουν, εγώ δε τα κοιτάω πολύ γιατί δεν αλλάζω συχνά αλλά ως επί το πλείστον αυτοί κάνουν σίγουρα για desktop vga δεν είμαι σίγουρος για laptop.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.