Jump to content



Drivers Forceware&Modded


Necro

Recommended Posts

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Σχώρα με, αλλά να σημειώσω ότι έχουν βγεί κι οι 6.70 Nvidia οδηγοί για το Νφορσ4...

...εμένα μου έλυσαν κάποιο πρόβλημα που είχα με τον σκληρό δίσκο, κατά την εκκίνηση...πιθανότατα κάποια ασυμβατότητα ήταν, καθώς ελεγκτής και δίσκος δεν έχουν πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Σχώρα με, αλλά να σημειώσω ότι έχουν βγεί κι οι 6.70 Nvidia οδηγοί για το Νφορσ4...

...εμένα μου έλυσαν κάποιο πρόβλημα που είχα με τον σκληρό δίσκο, κατά την εκκίνηση...πιθανότατα κάποια ασυμβατότητα ήταν, καθώς ελεγκτής και δίσκος δεν έχουν πρόβλημα...

όπως σου πα και τη προηγούμενη φορά, δε ξέρω για nforce και τέτοια οπότε ελεύθερα δώσε λινκς και ό,τι θες! :116:

Link to comment
Share on other sites

http://www.nvidia.com/object/nforce_nf4_winxp32_amd_6.70.html

Ισως έπαιζε κάποια ασυμβατότητα με τον σκληρό δίσκο της Seagatε όπου έχω το λειτουργικό με τους προηγούμενους οδηγούς nforce4, δεν ξέρω, πάντως κι ο σκληρός δίσκος κι ο ελεγκτής δεν έχουν κάποιο πρόβλημα....και μου έβγαζε το μήνυμα που έγραψα παραπάνω, ενώ παράλληλα καθυστερούσε αρκετά η εκκίνηση (κολλούσε στο λογότυπο Windows αρκετή ώρα)...αυτό λύθηκε με τους νέους οδηγούς...

Αν αντιμετωπίζεις παρόμοιο πρόβλημα δοκίμασέ τους...αργή εκκίνηση πάντως μπορει να οφείλεται κι αλλού

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω κατι τετοιο!!Αλλα εχω αργη εκκινηση !Κατι κανει με το δικτυο!κατι ελενχει!μολις βγαζω το καλωδιο απο πισω ανοιγει κομματια..,Θα δοκιμασω και θα σας πω!!!

edit:ΔΕν ειναι για καρτα γραφικων αυτοι??

τι πρεπει να κανω unistall??

Link to comment
Share on other sites

default οπως τα ειχα τωρα δεν θυμαμαι!Παντως ειχα τον cpu στα 2.3ghz τις ραμ στα 216mhz και ειχα βγαλει 3507!Αυτο που με παρεξενεψε ειναι οτι νομιζω οτι ειδα σκηνες στο

3dmark05 τις οποιες δεν ειχα ξαναδει!ΤΙ να πω?δεν ξερω!Εσεις δοκιμασατε?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ρε **** την τετοια μου απο χθες που εβαλα τους 81.89 κ μετα σερνεται το pro5 μεχρι κ φορματ εχω κανει.. οτι αναλυση κ να βαλω οτι κ να αλλαξω το ιδιο εχει κατι σπασιματα.. πολυ σπαστικο θα το πεταξω απο κατω....

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε δεν φταινε οι drivers καποια αλλη μ@λ@κι@ φταιει γιατι μου κολλαει μονο το προ τελικα.. κ δεν κολλαει ακριβως κανει κατι ηλιθια σπασιματα.. κ το ξεκινισε απο χθες πανω που το ελλιωνα.. κ δεν μπορω να καταλαβω.. παντως το fear μαλλον παιζει καλυτερα τωρα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.