Jump to content



Drivers Forceware&Modded


Necro

Recommended Posts

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Ρε παιδιά εγώ θέλω να βάλω 64bit win (AMD) και έχω την 6600GT της Asus. Βρήκα τους 78.01 μόνο για 64... Είναι καλοί; Έχετε να μου πείτε καλύτερο;;

Ευχαριστώ

εφόσον θες για win64 τότε δες στο αρχικο ποστ ποιοι κάνουν για win64 και κανε μια βολτα προς guru3d.com πηγαινε nvidia drivers και δες ποιους εχει ..στο forum τους μπορείς να δεις και την αξιοπιστία των drivers

Link to comment
Share on other sites

όντως με πρόλαβες :) αλλά οι οδηγοί δεν είναι βετα, μάλιστα είναι whql tested...

...ακόμη πάντως έχουν τον 6.25 βετα για nforce3...καλά θα ήταν να έβγαζαν καινούριους οδηγους και γι αυτή τη πλατφόρμα...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αν και δεν είδα τπτ τρελές διαφορές με τους 81.85, εξακολουθεί το 8x AA forced να μην δουλεύει με το BnW2.....για την ακρίβεια δε δουλεύει καθόλου ΑΑ....στο δε ΑΟΕΙΙΙ δουλεύει το 4x (χάλια μαύρα) μέσα απ το game όμως...το forced 8x πάλι δεν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.