Jump to content



Drivers Forceware&Modded


Necro

Recommended Posts

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Μόλις έβαλα τους 78.11

Δεν είδα καμία διαφορά από οποιοδήποτε προηγούμενο driver κι αν είχα..

Η μόνη διαφορά είναι ότι δεν μπορώ πλέον να δω video..

Πιξελιαζει παρά πολύ..

Η κάρτα γραφικών μου είναι μια MSI 6800GT..

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα τους 78.11

Δεν είδα καμία διαφορά από οποιοδήποτε προηγούμενο driver κι αν είχα..

Η μόνη διαφορά είναι ότι δεν μπορώ πλέον να δω video..

Πιξελιαζει παρά πολύ..

Η κάρτα γραφικών μου είναι μια MSI 6800GT..

δεν ειναι και οι καλύτεροι drivers ......δοκιμασε τους ολοκαινουργιους 78.01 και αν δε σε καλυπτουν βαλε official 77.77

Link to comment
Share on other sites

Τους εχει δοκιμασει κανενας αυτους τους DNA 77.77??/?Θελει απεγκατασταση στους προηγουμενους???

απο τα forums του guru3d αλλα ειναι πολλοι ικανοποιημενοι με το cs source/BF2 και το image quality αλλα σε αλλους παλι crasharoyn καποια games {open gl νομιζω } ενας ειναι ομως ο νομος των drivers-σε κανενα συστημα δεν ειναι ποτε ιδια η συμπεριφορα τους.......drivers που σε μια leadtek 6800 που εχω ηταν τελειοι, κατεστρεψαν μιαι pny verto 6800..... :004:

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις την κατεστρεψαν??

όταν το είδα αυτό ούτε εγώ κατάλαβα τι εννοούσαν....δεν είμαι σίγουρος αν έφτιαξαν οι κάρτες τους με αλλαγή drivers......πάντως από τότε που το άκουσα αυτό δε τις πολύ πάω τις PNY verto...

Link to comment
Share on other sites

νέοι modded 78.03 dhzerpoint.....πάρα πολύ καλό image quality και σταθεροί αλλά μάλλον έχουν κάποια προβλήματα με τη τις 7800 στο BF2.....δε αποδίδουν περισσότερα fps όμως...ίσα ίσα ίσως δίνουν λιγότερα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.