Jump to content



Μία γνώμη για την 9800 PRO


costas525

Recommended Posts

παιδιά ναι..δεν σκεφτήκαμε το τελευταίο μήνυμα του kbilly13. Από ότι εχω διαβάσει και εγω σχεδόν παντού, η ΑΤΙ έχουν καλύτερη ποιότητα απεικόνισης..Και η διαφορά οντως μπορεί να παει σε κατι άλλο..Αφού έτσι κιαλλιώς εγώ παίζω μέχρι 1024x768 για να τρέχει πιο γρήγορα στα παιχνίδια και να μην ζορίζεται..Πάντως, θα σας πω τι πήρα, έτσι για το κόπο που κάνατε..lol

Link to comment
Share on other sites

παρε την 9800Pro,ειχα 6600GT και την πουλησα και πηρα πισω την παλια μου 9800Pro.

ΥΓ.βασικα επαιζα πολυ HL2 και η 6600GT εβγαζε 20fps παραπανω,αλλα μου εκανε μια μλκια,νευριασα και πηγα πηρα την 9800Pro πισω,την εβαλα με τον 5.3 forsage και επαιζε το HL2 με +13fps πιο πανω απο την GT(πριν η 9800 ηταν με τον 5.2 forsage με 20 fps Λιγοτερα).Βασικα συμπαθω την ΑΤi,και ολα ειναι θεμα driver σε αυτες τις 2 καρτες.αυτο καταλαβα.αλλιως ειναι σχεδον ισαξιες και ας ειναι η μια πιο παλια.

Link to comment
Share on other sites

φίλε MAD σίγουρα στο HL2 η 9800 προ αποδίδει σαφώς καλύτερα. Εξάλλου είναι γνωστό οτι οι ΑΤΙ "συμπαθούν" το HL2 πιο πολύ από ότι η nvidia. Ομως αντίθετα στο DOOM 3, π.χ., σαφώς ισχύει το αντίθετο. Δοκίμασες και σε άλλα παιχνίδια? Πάντως, οσον αφορά τη συνθεση του pc σου, έχουμε σχεδόν το ίδιο, οπότε και σε μένα θα ισχυουν αυτα που ισχύουν στο δικο σου pc.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά τη πάτησα. Μολις με ειδοποιήσανε από το μαγαζί που ειχα βρει την 9800 ΠΡΟ, ότι ...δεν ειναι διαθέσιμη τελικά και κάνανε λάθος ...lol..Τσάμπα η ταλαιπωρία σας δηλαδή ..lol

Οπότε πάμε για 6600 gt...Αντε καλά games..lol

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.