Jump to content



MSI καλουδια


SLN

Recommended Posts

Τι γινεται στον κοσμο μας...

http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?id=1605&cid=18&pg=3

Η μια φωτο εχει μια 2πλη 6800Ultra... αλλα αυτη τη φορα βαλανε και SLI connector στην (διπλη) καρτα!!!!! :030: :030:

Η αλλη η καρτουλα ειναι μια απλη X800XL με agp interface απο κατω.... ΚΑΙ pci-e interface απο πανω!!!!!!!!!!!!!!!! Στην ιδια καρτα....

Αντε γεια!!

post-57-1442174108,2149_thumb.jpg

post-57-1442174108,2847_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μικρε , πιασε δυο απο αυτες της πρωτης φωτο ! :D

Εφτασεεεεεεε!!

Ο κυριος θα πληρωσει με μετρητα ή να περασουμε σε καμμια ωριτσα να παρουμε τα κλειδια του σπιτιου σας??

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα εγω ειναι γνωστο οτι δεν τα διαβαζω... Οι αλλοι τι δικαιολογια εχουν???

Ρε σεις διαβασατε οτι βγηκε ενας νεος browser?? Firefix ... fox ή καπως ετσι!! τρεχω να ανοιξω thread!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν τολμαω να ξανανοιξω thread μια που θα το εχει ποσταρει αλλος κανα μηνα πιο πριν....

Αυτο εδω το πηρε ματι κανενας???

R520 is supposed to have 32 pipes, but a majority of the production units are only turning up with 16 working pipes:

Link to comment
Share on other sites

ναι το έχω διαβάσεις σε μια συνεντευξη κάποιοιυ μηχανικού της ΑΤι στο rage.com αλλα δε μπορώ να βρώ το link. Ο τύπως υποστηριξε οτι θα βγει πρώτα με 16, στη συνέχεια με 24 η και 32 με τη λογική ετσι ώστε τα πιο αδύναμα μοντελα να καλύπτουν τις λιγότερο απαιτητικες ανάγκες...

σαν marketing τγρικ μου φαινετε για να αγοραζουμε συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.