Jump to content



Ποιός έγινε πορτοκαλί ?


billpeppas1442169085

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Λογικά θα βρίσκεται στην Αθήνα σε μια εβδομάδα.

Εγω κατεβαίνω Αθήνα για καλοκαίρι στις 2-4 Ιουλίου.

Όποιος γουστάρει να έρθει να την δεί ( καθώς και διάφορα άλλα ) κανένα πρόβλημα.

Φραπεδούρα έχουμε, χώρο έχουμε...φαγητό δεν έχουμε...δεν είμαι της μαγειρικής :p

Τί έγινε τελικά billpeppas?........Θα βρεθούμε να τη δώ και να δώ πως δουλεύει?........ :001:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι, δεν χάνομαι, δεν έχω λόγο να χαθώ, και επειδή ότι υπόσχομαι θέλω να το τηρώ, θα το τηρήσω και αυτό.

Τα νέα:

Έρχεται Abit CrossFire Board

DFI αναμένεται νέο revision

ήρθε και μια Abit Fatal1ty AN8 SLI ( comparisons' sake )

έρχονται 2 BFG 7800GTX

και 2-3 τροφοδοτικά OCZ PowerStream x00 :D

nvidiavsati1nz.th.jpg

Όταν είμαστε έτοιμοι για το πάρτυ, θα υπάρξουν προσκλήσεις ( εντάξει δεν θα μαζέψω και 20 άτομα στο σπίτι )

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι, δεν χάνομαι, δεν έχω λόγο να χαθώ, και επειδή ότι υπόσχομαι θέλω να το τηρώ, θα το τηρήσω και αυτό.

Τα νέα:

Έρχεται Abit CrossFire Board

DFI αναμένεται νέο revision

ήρθε και μια Abit Fatal1ty AN8 SLI ( comparisons' sake )

έρχονται 2 BFG 7800GTX

και 2-3 τροφοδοτικά OCZ PowerStream x00 :D

nvidiavsati1nz.th.jpg

Όταν είμαστε έτοιμοι για το πάρτυ, θα υπάρξουν προσκλήσεις ( εντάξει δεν θα μαζέψω και 20 άτομα στο σπίτι )

Βρε Bill.......έχεις ΠΟΛΥ θράσος λέμε βρε αδερφέ.......ΓΙΑΤΙ δουλεύεις έτσι τον κόσμο?........ :073:

Η DFI ΕΠΡΕΠΕ βάση των λεγόμενών σου να είναι ΕΔΩ ΠΡΙΝ καμμιά βδομάδα και......και τώρα μας λές για καινούργιο revesion και πράσσινα άλογα...... :083:

Να σου δώσω μία συμβουλή και ΑΝ θες άκουσέ τη.........

ΕΝΩ από τη μία διαβάζεις ΠΟΛΥ για την τεχνολογία και μαθαίνεις πολλά πράγματα ψάχνοντας στο νετ γιατί είσαι και "μαμούνι", από την ΑΛΛΗ βγαίνεις και κάνεις κάτι πόστς που νομίζω ότι ΠΛΕΟΝ στο τεχνολογικό πνευματικό επίπεδο που έχεις φτάσει, ΔΕΝ σε τιμούν ΚΑΘΟΛΟΥ.....Πετάς κάτι αρλούμπες του στύλ: "Θα μου στείλει ή τάδε εταιρία το Χ προϊόν και η δήνα εταιρία το Ψ προϊόν για τέστ".......προσπαθόντας να δείξεις ότι είσαι κι εσύ κάτι μέσα στον κόσμο του νετ, και σε διαβάζουν κάτι παιδάκια και λένε: "Ουάου...."...... Μετά ρίχνεις και χρήμα για να αποκτήσεις αυτό το νέο - ΟΤΑΝ - βγεί και προσπαθείς με χίλιους δυό τρόπους να πείσεις μετά ότι σου τα έστειλαν οι εταιρίες....!.....ΜΠΟΡΕΙ στην αρχή να γίνεις πιστευτός στα παιδάκια εκεί έξω που σε διαβάζουν, ΑΛΛΑ ΟΧΙ σε μας που σε ξέρουμε και σε έχουμε ζήσει με τον καιρό.....Αυτό που κάνεις λέγεται "Trolling".......Όταν αργότερα μεγαλώσουν και αυτά τα παιδάκια που τώρα σε διαβάζουν και λένε "ουάου" και αρχίσουν να σε παίρνουν χαμπάρι τι είσαι, νομίζεις θα σε σέβονται αύριο-μεθαύριο ή θα σε φτήσουν κι αυτοί?......Το όνομα το "φτιάχνει" κάποιος στο νετ ΠΡΩΤΑ σεβόμενος τον εαυτό του και μετά τους άλλους.......Λες κάπου για "NDA" .....Έχεις δεί στην πραγματικότητα ΠΩΣ είναι ένα τέτοιο επίσημο έγγραφο?......ΔΕΝ σε ρωτάω άν έχεις πιάσει στα χέρια σου ένα τέτοιο!.....Σε ρωτάω ΑΝ έχεις ΔΕΙ κάτι τέτοιο.......ΔΕΝ θα σου πώ να ποστάρεις ένα NDA έγγραφο, γιατί θα αρχίσεις πάλι τα παραμύθια οπότε ας το παρακάμψουμε.....ΑΝ θες άκουσέ με και προσπάθησε να αποβάλεις αυτό το συναίσθημα που σε διακατέχει τώρα.......Προσπάθησε να είσαι σωστός και κύριος με τους γύρω σου, γιατί αύριο - μεθαύριο θα τα βρείς μπροστά σου.....Θα διαβάζουν πόστ δικά σου και θα λένε: "Να ο ******* ξαναχτυπά"......Είναι ΚΡΙΜΑ οι γνώσεις που μαζεύεις και θα συνεχίσεις να μαζεύεις να πάνε χαμένες για βλακίες και "παιδιαρίσματα"........

Θυμήσου......

Το νετ είναι μικρό τελικά και αυτά που γράφουμε μένουν......ΜΗΝ σπαταλάς τις γνώσεις που έχεις και θα αποκτήσεις έτσι "άδοξα".......

Link to comment
Share on other sites

eggrafo17mk.th.jpg

eggrafo24ew.th.jpg

Τώρα περιμένουμε τον πρώτο που θα πεί ότι αυτά τα 2 έγγραφα είναι...photoshop.

Βεβαίως όποιος είναι τόσο μα τόσο άπιστος, ας με κάνει add στο MSN να τον κάνω invite το βραδάκυ όταν θα μιλάω

με τον J.Chan της OCZ για τα επόμενα samples...

Τέσπα, Athens είμαι τώρα, όποιος γουστάρει πάμε για καφέ και φέρνω μαζί ότι έγγραφο γουστάρει ( δεν τα έχω εδώ όλα,

αλλά έχω αρκετά, και μέσα στην εβδομάδα θα έρθουν και άλλα πράγματα οπότε θα έχουμε και νεότερα... )

Για την DFI που λες, δεν φταίω εγω που ακύρωσαν την αποστολή του mobo, και το καθυστερούνε για new revision.

Αν έχεις και σε αυτό πρόβλημα, έλα στο MSN να μιλήσεις με το contact μου.

Link to comment
Share on other sites

eggrafo17mk.th.jpg

eggrafo24ew.th.jpg

Τώρα περιμένουμε τον πρώτο που θα πεί ότι αυτά τα 2 έγγραφα είναι...photoshop.

Βεβαίως όποιος είναι τόσο μα τόσο άπιστος, ας με κάνει add στο MSN να τον κάνω invite το βραδάκυ όταν θα μιλάω

με τον J.Chan της OCZ για τα επόμενα samples...

Τέσπα, Athens είμαι τώρα, όποιος γουστάρει πάμε για καφέ και φέρνω μαζί ότι έγγραφο γουστάρει ( δεν τα έχω εδώ όλα,

αλλά έχω αρκετά, και μέσα στην εβδομάδα θα έρθουν και άλλα πράγματα οπότε θα έχουμε και νεότερα... )

Για την DFI που λες, δεν φταίω εγω που ακύρωσαν την αποστολή του mobo, και το καθυστερούνε για new revision.

Αν έχεις και σε αυτό πρόβλημα, έλα στο MSN να μιλήσεις με το contact μου.

Βρε Bill, αυτά που μας δείχνεις τι να λένε?.......Εμένα προσωπικά δε μου λένε τίποτα........ ;)

Πές ώρα και πού θα βρεθούμε γιά να έρθω να μου δείξεις τότε ένα επίσημο NDA έγγραφο που έχεις υπογράψει.....

EDIT: Όσο για το MSN που λές, είχα πιό παλιά αλλά το έχω πλέον απεγκαταστήσει γιατί μου είχαν ζαλίσει το κεφάλι.......ΔΕΝ τολμούσα να ανοίξω να δώ τα e-mail μου, και τσούπ, πεταγόντουσαν........

Link to comment
Share on other sites

Τα χαρτιά επάνω λένε:

"Test sample for GOGnet.com"....το οποίο σημαίνει ότι δεν αγοράζω όλα τα πράγματα που έχω, και ότι προφανώς έχω contacts σε κάποιες εταιρίες που μας στέλνουν samples για το site.

NDA δεν έχω εδώ Αθήνα...1 έχω υπογράψει μόνο και αυτό είναι με την OCZ [ με την οποία έχουμε πολύ καλές σχέσεις ]

Ότι άλλο έγγραφο γουστάρεις, όλο και θα έχω εδώ κάτω.

Και όπως είπα όταν έρθει το οποιοδήποτε hardware που σας...φαντασιώνει/διεγείρει, έρχεστε και το βλέπετε.

Από εβδομάδα που θα είμαι κάπως πιο free κανονίζουμε φραπεδούρα όποιοι γουστάρουν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.